Хіти тижня. "Зметемо до ч**тової со**чої матері!": Українська письменниця різко відповіла прибічникам "мовного скандалу" на Закарпатті (відео)

Українська письменниця Лариса Ніцой заявила, що жителі Закарпаття отримали можливість вивчати угорську мову до 10 класу, однак все одно незадоволені.

Лариса Ніцой

Ці пропозиції підтримала Венеціанська комісія, тому Угорщина повинна почути, сказала вона в ефірі телеканалу ZIK, передають Патріоти України.

"Хочу спочатку сказати: припиніть зомбувати народ! Ніяке міжнародне співтовариство нічим не стурбоване. Це хто стурбований? Чехи, німці, французи, англійці? Нічого не стурбовані! Ми отримали рекомендації Венеціанської комісії, Європарламент звернувся до комісії, і ми звернулися, отримали рекомендації. Стурбовані лише угорці", - зазначила Ніцой.

За її словами, учні на Закарпатті можуть вчити угорську мову в дитячому садку і школі до 10 класу. "Або ви погодитеся на це, або ми зметемо до чортової собачої матері цю владу, і будете вчити свою угорську мову на факультативах! Тому хапайтеся за цю можливість, поки вона є. І передайте це своїй Угорщини!" - зазначила письменниця.

На своїй сторінці в Facebook письменниця також прокоментувала відео. "Знаєте в чому проблема українців? В тому, що ми не даємо своїм нападникам по рогах. Ми починаємо їх умовляти миром, ладком. Але досить вже. Знайдіть кожен в собі сили сказати: "Ні", - закликала Ніцой.

Опублікував: Олег Устименко

Кохання, розрахунок, хайп або божевілля: 19-річний чоловік та його 76-річна дружина "чекають на дитину" в TikTok

четвер, 8 грудень 2022, 14:50

У мережі зараз обговорюють незвичну пару з Італії, яка веде відеоблог із досить дивним контентом, передають Патріоти України. Здавалося б, нічого незвичайного: 19-річний тиктокер одружився з 76-річною досить заможною жінкою. Пара ділиться в TikTok від...

Сиротами стали 8 дітей: У Житомирській області на міні підірвався автомобіль із подружжям (фото)

четвер, 8 грудень 2022, 13:00

У середу вдень, 7 грудня, в Олевській громаді Житомирської області на дорозі між селами підірвався автомобіль "Форд Транзит", в якому їхали чоловік та жінка, подружжя загинуло, і сиротами стали 8 дітей. Правоохоронці дізналися про вибух в Житомирській ...