Хіти тижня. "Зметемо до ч**тової со**чої матері!": Українська письменниця різко відповіла прибічникам "мовного скандалу" на Закарпатті (відео)

Українська письменниця Лариса Ніцой заявила, що жителі Закарпаття отримали можливість вивчати угорську мову до 10 класу, однак все одно незадоволені.

Лариса Ніцой

Ці пропозиції підтримала Венеціанська комісія, тому Угорщина повинна почути, сказала вона в ефірі телеканалу ZIK, передають Патріоти України.

"Хочу спочатку сказати: припиніть зомбувати народ! Ніяке міжнародне співтовариство нічим не стурбоване. Це хто стурбований? Чехи, німці, французи, англійці? Нічого не стурбовані! Ми отримали рекомендації Венеціанської комісії, Європарламент звернувся до комісії, і ми звернулися, отримали рекомендації. Стурбовані лише угорці", - зазначила Ніцой.

За її словами, учні на Закарпатті можуть вчити угорську мову в дитячому садку і школі до 10 класу. "Або ви погодитеся на це, або ми зметемо до чортової собачої матері цю владу, і будете вчити свою угорську мову на факультативах! Тому хапайтеся за цю можливість, поки вона є. І передайте це своїй Угорщини!" - зазначила письменниця.

На своїй сторінці в Facebook письменниця також прокоментувала відео. "Знаєте в чому проблема українців? В тому, що ми не даємо своїм нападникам по рогах. Ми починаємо їх умовляти миром, ладком. Але досить вже. Знайдіть кожен в собі сили сказати: "Ні", - закликала Ніцой.

Опублікував: Олег Устименко

Позбавляємось духу "руского міра": Чим замінити суржикове слово-паразит "тіпа" - запам'ятайте варіанти

понеділок, 2 жовтень 2023, 5:25

Мабуть, кожний українець має у своєму лексиконі слова-паразити, яких важко позбутися по одній лише причині. Мовляв, не знають як сказати інакше. . Відомий блогер та популяризатор української мови Андрій Шимановський запропонував українські відповідник...

Російська чемпіонка світу з українським прізвищем відмовилася далі виступати за РФ, тому що "не змогла перенести цей жах" і усвідомила, наскільки важлива свобода

понеділок, 2 жовтень 2023, 5:00

12-та чемпіонка світу з шахів (з вересня 2008 по грудень 2010 року) Олександра Костенюк зізналася, що основною причиною, через яку вона змінила громадянство, була ситуація у неї на батьківщині після 24 лютого 2022 року. Чемпіонка Європи (2004), триразо...