Співак, письменник, телеведучий, продюсер - Андрій Кузьменко був без перебільшення талановитим у всьому. Він видав 20 альбомів, кожна пісня стала справжнім хітом, повідомляють Патріоти України з посиланням на fakty.ictv.ua.
Написав кілька книжок на злобу дня, адже Андрій ніколи не боявся висловлювати свою думку, зокрема, і щодо політичної ситуації в країні.
Життя Кузьми обірвалося 2 лютого 2015-го. Він загинув в автокатастрофі, повертаючись з концерту у Кривому Розі. Отож, ми вирішили згадати його найбільш влучні цитати.
Про мотивацію
- Можна опустити руки, сказати: немає грошей, немає охоти… А можна засучити рукава і вже зараз починати плекати своє майбутнє!
Про армію
- Я закарбував перше армійське правило. Накази можна не виконувати, якщо грамотно від них здризнути.
Про минуле
- Якби теперішній Кузьма побачив тодішнього Кузьму, сказав би: "Хлопче, затисни зуби. Через двадцять років все буде "зашибісь!".
Про культуру спілкування
- Хамство - це кал, який виходить через рот!
Про мінливість життя
- Чим більше хочеш взяти від життя - тим менше воно хоче тобі це дати.
Про українців
- Кожен поважаючий себе українець має хоч раз в житті посадити дерево, виростити сина і з’їздити в Єгипет.
Про Путіна
- Той чоловік, який допоміг зрозуміти, що ми українці єдині, це не чоловік. Це баба, та й то не справжня, а гумова. Ми можемо цього гада надути, а можемо спустити.
Про бійців АТО
- У людей сідають батарейки просто на просто. Вони не розуміють просто, що робиться, якщо чесно. От ті, з якими я по крайній мірі спілкуюсь, чоловік 50-60, які постійно на війні. Хтось більше, хтось менше. Вони кажуть, у нас сідають батарейки.
Про оптимізм
- Якщо у вас немає гармонії - то беріть гармонь і гармонуйте!
Про політиків
- Українці вибирають такого, що спочатку з вазеліном, а потім уже без вазеліна, шоб пожошче. Такий собі садомазохізм в генах…
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...