"Хлопче, затисни зуби. Через двадцять років все буде "зашибісь!": ТОП-10 цитат Кузьми Скрябіна

Легендарний український музикант Кузьма Скрябін - виконавець, якого знали та любили мільйони, вирізнявся відвертістю і завжди говорив те, що думає.

Кузьма Скрябін. Фото: wz.lviv.ua

Співак, письменник, телеведучий, продюсер - Андрій Кузьменко був без перебільшення талановитим у всьому. Він видав 20 альбомів, кожна пісня стала справжнім хітом, повідомляють Патріоти України з посиланням на fakty.ictv.ua.

Написав кілька книжок на злобу дня, адже Андрій ніколи не боявся висловлювати свою думку, зокрема, і щодо політичної ситуації в країні.

Життя Кузьми обірвалося 2 лютого 2015-го. Він загинув в автокатастрофі, повертаючись з концерту у Кривому Розі. Отож, ми вирішили згадати його найбільш влучні цитати.

Про мотивацію

- Можна опустити руки, сказати: немає грошей, немає охоти… А можна засучити рукава і вже зараз починати плекати своє майбутнє!

Про армію

- Я закарбував перше армійське правило. Накази можна не виконувати, якщо грамотно від них здризнути.

Про минуле

- Якби теперішній Кузьма побачив тодішнього Кузьму, сказав би: "Хлопче, затисни зуби. Через двадцять років все буде "зашибісь!".

Про культуру спілкування

- Хамство - це кал, який виходить через рот!

Про мінливість життя

- Чим більше хочеш взяти від життя - тим менше воно хоче тобі це дати.

Про українців

- Кожен поважаючий себе українець має хоч раз в житті посадити дерево, виростити сина і з’їздити в Єгипет.

Про Путіна

- Той чоловік, який допоміг зрозуміти, що ми українці єдині, це не чоловік. Це баба, та й то не справжня, а гумова. Ми можемо цього гада надути, а можемо спустити.

Про бійців АТО

- У людей сідають батарейки просто на просто. Вони не розуміють просто, що робиться, якщо чесно. От ті, з якими я по крайній мірі спілкуюсь, чоловік 50-60, які постійно на війні. Хтось більше, хтось менше. Вони кажуть, у нас сідають батарейки.

Про оптимізм

- Якщо у вас немає гармонії - то беріть гармонь і гармонуйте!

Про політиків

- Українці вибирають такого, що спочатку з вазеліном, а потім уже без вазеліна, шоб пожошче. Такий собі садомазохізм в генах…

Хіти тижня. "Их нравы": У Росії парочка зайнялася сексом прямо біля церки (відео)

четвер, 19 вересень 2019, 10:00

У Росії в столиці Республіки Татарстан, місті Казань, парочка ввечері зайнялася сексом прямо біля церкви святого Кирила Казанського, розташованої на вулиці Чистопольска, повідомляють Патріоти України. Інтимні втіхи молодих людей зняли на відеокамери св...

Хіти тижня. Все погано: Фото з Росії вразило соцмережі

четвер, 19 вересень 2019, 9:00

У мережі опубліковано фотографію з Росії, яка вбила соціальні мережі. На знімку написаний на асфальті телефон, зателефонувавши за яким можна придбати сир пармезан. Після введення російських контрсанкцій продукція виробників Західної Європи потрапила в ...