"Хоть это и куница, но выглядит, как загорелый писец": Соцмережі про новий "символ Криму"

Фото м'якої іграшки, названої символом Криму, викликало резонанс у мережі.

Скріншот

Так званий "міністр курортів і туризму" окупованого Росією Криму Сергій Стрельбицький показав м'яку іграшку у вигляді кам'яної куниці, яка, за його словами, стане прекрасним сувеніром для делегацій, які відвідують півострів, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Новини Севастополя".

"Ми закупили колекцію, щоб офіційні делегації, які до нас приїжджають, мали таких прекрасних героїв", - зазначив Стрельбицький, додавши, що дана іграшка виглядає досить по-кримськи. Чисто кримське обличчя - задоволене і засмагле", - сказав "міністр". Його слова почали активно коментувати в мережі.

"Хоч це і куниця, але виглядає, як засмаглий кримський писець", "Упороту лисицю треба - вона сестра песця", "Прикид арештантський. Норм", "Задоволене обличчя?! Так у неї такий вираз, що вона зараз розридається", "Як все запущено", - йдеться у коментарях.

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...

"Некрасиво нападати на іншу країну": У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:14

В американському Цинциннаті вболівальницю з українським прапором змусили залишити трибуни тенісного турніру WTA 1000 під час матчу між росіянками Анною Калінською та Анастасією Потаповою. Про це повідомив журналіст Бен Ротенберг у своєму Twitter-акаунт...