"Хоть это и куница, но выглядит, как загорелый писец": Соцмережі про новий "символ Криму"

Фото м'якої іграшки, названої символом Криму, викликало резонанс у мережі.

Скріншот

Так званий "міністр курортів і туризму" окупованого Росією Криму Сергій Стрельбицький показав м'яку іграшку у вигляді кам'яної куниці, яка, за його словами, стане прекрасним сувеніром для делегацій, які відвідують півострів, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Новини Севастополя".

"Ми закупили колекцію, щоб офіційні делегації, які до нас приїжджають, мали таких прекрасних героїв", - зазначив Стрельбицький, додавши, що дана іграшка виглядає досить по-кримськи. Чисто кримське обличчя - задоволене і засмагле", - сказав "міністр". Його слова почали активно коментувати в мережі.

"Хоч це і куниця, але виглядає, як засмаглий кримський писець", "Упороту лисицю треба - вона сестра песця", "Прикид арештантський. Норм", "Задоволене обличчя?! Так у неї такий вираз, що вона зараз розридається", "Як все запущено", - йдеться у коментарях.

"Може, тому, що я розмовляю російською?": Плавчиня Яна Клочкова образилася на Україну

вівторок, 21 вересень 2021, 12:30

За словами Клочкової, таке ставлення української влади змусило її плакати. «Виявляється, спортсмени не потрібні нашій країні», – робить висновок чемпіонка. . Вона переказує питання, якими її начебто засипали шанувальники у мережі: «Чому вас не запросил...

Доводиться брати кредити на комуналку: Киянам нарахували по 15-40 тис. грн за опалення

вівторок, 21 вересень 2021, 11:59

Незаплановані витрати. Киянам у платіжках уже поприходили чималі рахунки за опалення. Суми - від кількох тисяч гривень до кількох десятків тисяч. Мешканка столиці, якій у платіжці за серпень зненацька нарахували за опалення майже 40 тисяч, навіть взяла...