Хто мені більше не друг?: Новий додаток Facebook підкаже, хто позбавився від вас в мережі

Керівництво соціальної мережі обурене, а користувачі задоволені.

Ілюстрація. Фото: glavny.tvFacebook не дає можливості відслідковувати, хто видалив вас з своїх друзів. Якщо ж вам цікаво, хто це зробив, то для цього є програма, яка розповість, хто саме позбавився від вас в соціальній мережі, пишуть Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.

Вирішенням цієї проблеми є додаток "Who Deleted Me". Ця аплікація доступна для IOS, Android і як додаток до Google Chrome. Після того, як користувач завантажить і активує це додаток, воно починає копіювати список його друзів і порівнювати актуальний список зі скопійованим. Якщо хтось видалить вас зі списку друзів, додаток сигналізує: "Deleted You". Також додаток пам'ятає тих, кого ми самі видалили з друзів або хто деактивував свій профіль у Facebook.

Ентоні Шматку, автор програми, отримав офіційне повідомлення від Facebook. У ньому йдеться про те, що додаток "Who Deleted Me" викликає негативний досвід у користувачів мережі. Керівництво Facebook заблокував програму, але Шматку відновив його під іншою адресою.

Незважаючи на обурення керівництва Facebook, додаток б'є рекорди популярності. Сторінка "Who Deleted Me" має вже більше 45 тисяч передплатників. Найбільшим не достатком цього додатка є те, що воно аналізує список друзів тільки від початку встановлення в браузері або на телефон.

Хіти тижня. Захоплював Слов’янськ і переправляв з Росії зброю: На Запоріжжі спіймали соратника Гіркіна (фото, відео)

середа, 21 серпень 2019, 22:00

Зловмисника затримали на території України - у Запорізькій області. Бойовик був членом так званої "ДНР" поки проросійські окупанти не оголосили його у "розшук", повідомляють Патріоти України. У лави незаконного формування він потрапив прямо з-за ґрат. ...

"Нічого не віщувало біди...": Зіркова українська танцівниця ледь не стала жертвою дикої тварини (фото)

середа, 21 серпень 2019, 21:16

Під кінець подорожі по Америці на зірку в лісі полювала дика рись з лісів Іссакуа. Другий рік поспіль свої літні канікули прими балету проводять в цій країні. Разом з чотирирічною донькою Настею вони півтора місяця відпочивали в Америці.Як зізнається К...