"Хто не скача - той маскаль": Фанати збірної Білорусі "приємно" вразили росіян

Ніхто зі "скрепних росіян" не очікував від "братської Білорусі" такого ставлення.
Білоруські ультрас "приємно" вразили росіян. Фото: Радіо Свобода.

Під час матчу Ліги націй між футбольними збірними Білорусі та Сан-Марино футбольні фанати РБ ефектно продемонстрували своє ставлення до країни-агресора Росії, передають Патріоти України.

Фанати під час гри виконали відомий український стадіонний хіт - «Хто не скаче, той москаль». Як відомо, ролик у своєму Twitter розмістило «Радіо Свобода», викликавши в коментарях навалу інтернет-тролів з Російської Федерації.

У свою чергу українці написали такі слова підтримки: «Якщо брати до уваги, як Ольгинські запанікували, ніхто з них не очікував від Білорусі такого ставлення до москалів. Хай живе Білорусь! Вітаємо вас в колі сім'ї по-справжньому братських народів, які прагнуть жити у вільному, демократичному середовищі».

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...