Хто володіє інформпростором: Розсекречені власники українських ЗМІ

З 1 квітня ЗМІ в Україні зобов'язані показувати структуру власників.

Хто володіє інформпростором. Фотоілюстрація: er.ru.

Якщо ви уважно стежите за тим, що відбувається в Україні, то знаєте, що з 1 квітня наші ЗМІ зобов'язані показувати структуру власників. Здавалося б, епохальна подія! Нарешті народ дізнається правду про те, хто відповідальний за все, що у вільний час споживає простий український глядач. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Звичайно, структуру власників медійники оприлюднили, але от тільки треба просто розцілувати того, хто особисто знайомий хоча б з одним кіпріотом або сейшельцем зі списку фізичних осіб-власників українських каналів.

Ось так, наприклад, виглядає павутина власників Плюсів. Ігор Коломойський в справі.

Як і Рінат Ахметов щодо «України».

Схема власників СТБ.

Схема каналу ICTV - теж не стали хитрувати, згадавши сімейство Пінчуків.

Зі структурою власності «Інтера» можна ознайомитися ось тут. Найуважніші виявлять там і Дмитра Фірташа, і Валерія Хорошковського, і їх численних родичів (наприклад, дочка сестри).

А ось «Зеонбуд» - породиста транснаціональна компанія. А ви думали!

Цікавий виходить розклад. Ось тільки не зрозуміло: чому раптом безтурботним кіпріотам і іншим жителям райських островів раптом масово захотілося володіти чим-небудь таким собі в Україні ... Хоча, про що це я - все ж очевидно.


Бонус буде лише за певних умов: Одна з найщасливіших країн світу платить за переїзд туди

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:50

Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення, передають Патріоти України. Як пише видання Express, шве...

На тлі шаленого злету цін: В Україні різко переписали цінники на популярний продукт

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:32

В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...