"Хунта киданула" - окупанти даремно "облизувались": Гроші Папи Римського не доїхали до "ЛДНР"

В Україні резонно розсудили, що кошти за цільовим призначенням окупанти не витратять, а розкрадуть по своїм кишеням. Отже не варто годувати ватажків "молодих республік".

Гроші католиків пішли на допомогу жителям неокупованої частини Донбасу. Ілюстрація: соцмережі.

Католики Європи провели акцію "Папа для України" з метою допомогти постраждалим на Донбасі. Всього було зібрано понад 15 млн євро, з яких 5 млн Папа Римський Франциск пожертвував власним коштом, передають Патріоти України.

Через труднощі з поширенням на території "ЛДНР" підтримку отримали тільки жителі підконтрольних українській владі територій Донбасу. Зазначається, що 6 млн. євро було витрачено на проведення тепла в житлові будинки, 8 млн. - на закупівлю медичних, гігієнічних та продовольчих товарів, ще 1 млн. - на психосоціальну підтримку постраждалих.

"Акція була оголошена для того, щоб українці не відчували себе самотніми і покинутими. Вона була спрямована на тих, хто є жертвами війни на сході, на ті сфери, в яких люди просто виживали", - розповів представник глави Ватикану на Україні архієпископ Клаудіо Гуджеротті.

"Диво" сталося за долари: В Одесі офіцер перетворив маму мобілізованого на "інваліда" (фото)

четвер, 1 червень 2023, 19:16

В Одесі військовий вимагав у мобілізованого солдата 6 тисяч доларів за послугу, яка юридично зробила б з мами його "клієнта" інваліда, передають Патріоти України. Як повідомляє Головне управління Нацполіції в Одеській області, фігурантом провадження ст...

Спалив живцем: На Львівщині чоловік жорстоко позбувся дружини, прикутої до ліжка

четвер, 1 червень 2023, 17:58

У Львівській області чоловік інсценував пожежу, аби позбутись своєї дружини, яка не могла рухатися. Він облив бензином жінку і кімнату, в якій стояло її ліжко, а потім підпалив. Про це повідомляє Поліція Львівської області. Інцидент стався 20 травня зр...