"Хунта киданула" - окупанти даремно "облизувались": Гроші Папи Римського не доїхали до "ЛДНР"

В Україні резонно розсудили, що кошти за цільовим призначенням окупанти не витратять, а розкрадуть по своїм кишеням. Отже не варто годувати ватажків "молодих республік".

Гроші католиків пішли на допомогу жителям неокупованої частини Донбасу. Ілюстрація: соцмережі.

Католики Європи провели акцію "Папа для України" з метою допомогти постраждалим на Донбасі. Всього було зібрано понад 15 млн євро, з яких 5 млн Папа Римський Франциск пожертвував власним коштом, передають Патріоти України.

Через труднощі з поширенням на території "ЛДНР" підтримку отримали тільки жителі підконтрольних українській владі територій Донбасу. Зазначається, що 6 млн. євро було витрачено на проведення тепла в житлові будинки, 8 млн. - на закупівлю медичних, гігієнічних та продовольчих товарів, ще 1 млн. - на психосоціальну підтримку постраждалих.

"Акція була оголошена для того, щоб українці не відчували себе самотніми і покинутими. Вона була спрямована на тих, хто є жертвами війни на сході, на ті сфери, в яких люди просто виживали", - розповів представник глави Ватикану на Україні архієпископ Клаудіо Гуджеротті.

У скреп істерика: "Мерія" окупованої Євпаторії завдяки місцевим "партизанам" стала жовто-синьою (фото)

понеділок, 16 травень 2022, 11:25

"У ніч із 15 на 16 травня кримські партизани вказали російським загарбникам на те, що їм слід швидше залишати окупований ними півострів. Поки що міст через Керченську протоку не підірвали... Очікуємо, що наступного разу "коктейль Молотова" також досягн...

"Не можу жити без батьків": На Київщині 12-річний хлопчик розповів про жахи окупації у щоденнику

понеділок, 16 травень 2022, 10:28

12-річний Тимофій Зозуля під час окупації його села Шевченкове на Київщині втратив свою маму і вітчима - їх розстріляли російські загарбники просто в автомобілі, коли той потрапив у поле зору російської колони на дорозі. Хлопчик дізнався про це не відр...