"Хунта киданула" - окупанти даремно "облизувались": Гроші Папи Римського не доїхали до "ЛДНР"

В Україні резонно розсудили, що кошти за цільовим призначенням окупанти не витратять, а розкрадуть по своїм кишеням. Отже не варто годувати ватажків "молодих республік".

Гроші католиків пішли на допомогу жителям неокупованої частини Донбасу. Ілюстрація: соцмережі.

Католики Європи провели акцію "Папа для України" з метою допомогти постраждалим на Донбасі. Всього було зібрано понад 15 млн євро, з яких 5 млн Папа Римський Франциск пожертвував власним коштом, передають Патріоти України.

Через труднощі з поширенням на території "ЛДНР" підтримку отримали тільки жителі підконтрольних українській владі територій Донбасу. Зазначається, що 6 млн. євро було витрачено на проведення тепла в житлові будинки, 8 млн. - на закупівлю медичних, гігієнічних та продовольчих товарів, ще 1 млн. - на психосоціальну підтримку постраждалих.

"Акція була оголошена для того, щоб українці не відчували себе самотніми і покинутими. Вона була спрямована на тих, хто є жертвами війни на сході, на ті сфери, в яких люди просто виживали", - розповів представник глави Ватикану на Україні архієпископ Клаудіо Гуджеротті.

До гасіння залучили гелікоптер: В Москві горить м’ясокомбінат (відео)

п’ятниця, 2 грудень 2022, 21:43

У Москві спалахнула пожежа на Мікоянівському м'ясокомбінаті ввечері 2 грудня. На місці працюють надзвичайники. Про це інформують російські пабліки, передають Патріоти України. Відомо, що в будівлі Мікоянівського м'ясокомбінату на південному сході Москв...

Усі гроші підуть у благодійний фонд Зеленської: Пугачова знайшла хитрий спосіб допомогти Україні

п’ятниця, 2 грудень 2022, 21:15

Фанати Алли Пугачової зможуть доторкнутися до її життя. Примадонна дозволила проводити екскурсії в своєму замку в селі Грязі Російської Федерації. Фото квитка опублікував Telegram-канал "Щоденники знаменитостей", передають Патріоти України. Зазначаєтьс...