"Хунта киданула" - окупанти даремно "облизувались": Гроші Папи Римського не доїхали до "ЛДНР"

В Україні резонно розсудили, що кошти за цільовим призначенням окупанти не витратять, а розкрадуть по своїм кишеням. Отже не варто годувати ватажків "молодих республік".

Гроші католиків пішли на допомогу жителям неокупованої частини Донбасу. Ілюстрація: соцмережі.

Католики Європи провели акцію "Папа для України" з метою допомогти постраждалим на Донбасі. Всього було зібрано понад 15 млн євро, з яких 5 млн Папа Римський Франциск пожертвував власним коштом, передають Патріоти України.

Через труднощі з поширенням на території "ЛДНР" підтримку отримали тільки жителі підконтрольних українській владі територій Донбасу. Зазначається, що 6 млн. євро було витрачено на проведення тепла в житлові будинки, 8 млн. - на закупівлю медичних, гігієнічних та продовольчих товарів, ще 1 млн. - на психосоціальну підтримку постраждалих.

"Акція була оголошена для того, щоб українці не відчували себе самотніми і покинутими. Вона була спрямована на тих, хто є жертвами війни на сході, на ті сфери, в яких люди просто виживали", - розповів представник глави Ватикану на Україні архієпископ Клаудіо Гуджеротті.

У Львові 50-річний чоловік безжально вбив рідну матір

субота, 20 квітень 2024, 14:19

У Львові 50-річний чоловік вбив власну матір. Тепер йому загрожує до десяти років тюрми. Про це повідомили у поліції Львівської області, передають Патріоти України. Повідомлення про тіло жінки без ознак життя у квартирі одного з будинків на вулиці Горо...

Затримано військових, які розстріляли поліцейських на Вінниччині. Відео з бодікамери вбитого патрульного виклали в мережу (18+)

субота, 20 квітень 2024, 13:14

Військових, яких розшукували за розстріл поліцейських на Віниччині, затримано. Про це повідомили українські ЗМІ, передають Патріоти України. . За попередніми даними, вони здалися самі. Раніше стало відомо, що Вінницька спеціалізована прокуратура у сфе...