Кіля-юдофоб: "Новый русский" Микола Азаров звинувачується екс-мером Одеси

Едуард Гурвіц зізнався, що екс-прем'єр-міністра України він "завжди терпіти не міг".

Едуард Гурвіц. Фото: Гордон.

Колишній міський голова Одеси, депутат Верховної Ради чотирьох скликань Едуард Гурвіц в ефірі програми "Бацман" головного редактора видання "Гордон" Олесі Бацман на каналі "112 Україна" згадав екс-прем'єр-міністра України Миколу Азарова під час обговорення антисемітизму, передають Патріоти України.

На запитання, чи знає він антисемітів серед українських політиків, екс-мер заявив: "Звісно, таких негідників я знаю". "Із тих, кого я завжди терпіти не міг (і він про це знав), – це був Азаров. Негідник та неук, який був доктором наук. Розповім вам смішну історію. У 1994 році було двоє народних депутатів [мерів міст] – я і Поживанов Міша. Гроші для міст у бюджеті розподіляли через обласні ради. І ми пішли удвох до новообраного голови комітету з бюджету Азарова. Сказали, що хочемо з ним цю тему обговорити. Він сказав чудову фразу, над якою ми сміємося досі: "Добре, ми складемо бізнес-план бюджету і після цього будемо думати". Таких [антисемітів] багато", – сказав Гурвіц.

На його думку, "із цим нічого не поробиш". Екс-мер також зазначив, що особисто стикався із проявами антисемітизму. "Але я завжди вважав, що те, що відбувається зараз, коли за найменших побутових речей починають кричати... Це нагадує мені історію "вовки-вовки". Безсумнівно, побутовий антисемітизм існує. Це хвороба ідіотів. Вони вважають, що їм принесе користь відсутність євреїв. Ні. Треба позбуватися негідників при владі, які проводять антиукраїнську, антиросійську, антиєврейську, антитатарську... антилюдську політику, яка може розлютити будь-яку людину", – заявив Гурвіц.

"Це висновок лікарів": Віталій Капранов назвав причину раптової смерті свого 56-річного брата-близнюка

четвер, 18 квітень 2024, 15:27

Український письменник та публіцист Віталій Капранов назвав причину смерті свого 56-річного брата-близнюка Дмитра, який пішов з життя 16 квітня, передають Патріоти України. Раптова смерть Дмитра Капранова стала справжнім шоком для українського суспільс...

Де і ким працюють українські біженці у Латвії: Оприлюднено офіційні дані

четвер, 18 квітень 2024, 14:58

З початку цього року в Латвії як працівники офіційно було зареєстровано 8700 громадян України. Про це із посиланням на Центральне статистичне управління країни пише Baltijas Balss, передають Патріоти України. Найчастіше громадяни України працюють у про...