Із понад трьох десятків затриманих у центрі Києва налічується 25 націоналістів і 6 прихильників Радянського Союзу. Перших карали за хуліганство і непокору, других – за використання забороненої символіки. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.
Майже всіх доставили до Печерського відділу поліції. Там швидко утворився імпровізований мітинг із націоналістів. Більшість затриманих допитали, склали адміністративні протоколи і відпустили. Одного з учасників затримали, бо поліція зафільмувала момент, коли він кинув димовою шашкою в правоохоронців із вікна офісу ОУН.
Першими почали випускати власників радянської символіки. Між ними і мітингувальниками виникали локальні конфлікти. Кілька націоналістів залишили відділок поліції у швидкій допомозі. Вони зазнали травм різної тяжкості під час сутичок.
"Мені страшно. Я вам чесно кажу. Пробували з'ясувати, хто побив, поліція при затримані чи як? Це просто жахіття. Що це за свято, що це за пам'ять? І чому було не припинити ці провокації", - каже учасниця акції Марина Соченко.
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...