Із понад трьох десятків затриманих у центрі Києва налічується 25 націоналістів і 6 прихильників Радянського Союзу. Перших карали за хуліганство і непокору, других – за використання забороненої символіки. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.
Майже всіх доставили до Печерського відділу поліції. Там швидко утворився імпровізований мітинг із націоналістів. Більшість затриманих допитали, склали адміністративні протоколи і відпустили. Одного з учасників затримали, бо поліція зафільмувала момент, коли він кинув димовою шашкою в правоохоронців із вікна офісу ОУН.
Першими почали випускати власників радянської символіки. Між ними і мітингувальниками виникали локальні конфлікти. Кілька націоналістів залишили відділок поліції у швидкій допомозі. Вони зазнали травм різної тяжкості під час сутичок.
"Мені страшно. Я вам чесно кажу. Пробували з'ясувати, хто побив, поліція при затримані чи як? Це просто жахіття. Що це за свято, що це за пам'ять? І чому було не припинити ці провокації", - каже учасниця акції Марина Соченко.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...