Із понад трьох десятків затриманих у центрі Києва налічується 25 націоналістів і 6 прихильників Радянського Союзу. Перших карали за хуліганство і непокору, других – за використання забороненої символіки. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.
Майже всіх доставили до Печерського відділу поліції. Там швидко утворився імпровізований мітинг із націоналістів. Більшість затриманих допитали, склали адміністративні протоколи і відпустили. Одного з учасників затримали, бо поліція зафільмувала момент, коли він кинув димовою шашкою в правоохоронців із вікна офісу ОУН.
Першими почали випускати власників радянської символіки. Між ними і мітингувальниками виникали локальні конфлікти. Кілька націоналістів залишили відділок поліції у швидкій допомозі. Вони зазнали травм різної тяжкості під час сутичок.
"Мені страшно. Я вам чесно кажу. Пробували з'ясувати, хто побив, поліція при затримані чи як? Це просто жахіття. Що це за свято, що це за пам'ять? І чому було не припинити ці провокації", - каже учасниця акції Марина Соченко.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...