Котам нявкати все ще можна: У французькому місті собакам заборонили гавкати

Захисники прав тварин вже обурені і збираються подати до суду.
Собакам гавкати заборонили, а котам нявкати - ні. Ілюстрація: соцмережі.

Мер містечка Фекьєр на півночі Франції заборонив місцевим собакам голосно гавкати. Господарям собак, які порушуватимуть нові правила, загрожує штраф у розмірі 68 євро. Така заборона необхідна, оскільки деякі собаки гавкають практично цілодобово і не дають сусідам спокійно жити, розповів мер Жан-П'єр Естьєн, передають Патріоти України.

Заборону ухвалила міська рада, яка вирішила захистити право 1400 жителів Фекьєра на тишу і спокій. Захисники прав тварин вже обурені і збираються подати до суду.

"З таким же успіхом можна було би заборонити дзвін церковних дзвонів, і взагалі-то паща собаки, крім усього іншого, призначена для гавкоту", – сказали захисники.

Однак мер наголошує, що нічого особистого проти собак не має. "Ніхто не буде штрафувати господарів кожен раз, коли їхній вихованець гавкне", – наголосив мер міста.

Цікаво, що тон собачого гавкоту може досягати 100 децибел, що можна порівняти з шумом верстатів на заводі. Рекордсмен – золотистий ретрівер з Австралії на ім'я Чарлі. Гучність його гавкоту досягає 113,1 децибел.

Фекьєр – не перший населений пункт у Франції, де влада заборонила собачий гавкіт. У 2012 році містечко Сент-Фуа-ля-Гранд ввело подібну заборону на галасливу поведінку собак з міркувань охорони громадського спокою.

Хіти тижня. "Это КПИ, ребята...": Голий кур'єр прийшов до відомого вишу (фото, відео)

понеділок, 16 вересень 2019, 11:00

Кур'єр доставив їжу в аудиторію Київського політехнічного інституту. У мережі опублікували відео з оголеним кур'єром однієї з відомих компаній з доставки їжі, який лише в одних трусах приніс замовлення, передають Патріоти України. На відео можна почути...

Хіти тижня. Як давньоруська мова стала українською: "Енеїда" Котляревського викрила російські байки щодо української мови

понеділок, 16 вересень 2019, 10:30

Українська література не відображає весь процес формування мови від давньоруської до української. Але вона була, існувала у формі усних традицій протягом століть, потроху трансформуючись і набираючи сучасних рис. "Енеїда" Івана Котляревського започатку...