Котам нявкати все ще можна: У французькому місті собакам заборонили гавкати

Захисники прав тварин вже обурені і збираються подати до суду.
Собакам гавкати заборонили, а котам нявкати - ні. Ілюстрація: соцмережі.

Мер містечка Фекьєр на півночі Франції заборонив місцевим собакам голосно гавкати. Господарям собак, які порушуватимуть нові правила, загрожує штраф у розмірі 68 євро. Така заборона необхідна, оскільки деякі собаки гавкають практично цілодобово і не дають сусідам спокійно жити, розповів мер Жан-П'єр Естьєн, передають Патріоти України.

Заборону ухвалила міська рада, яка вирішила захистити право 1400 жителів Фекьєра на тишу і спокій. Захисники прав тварин вже обурені і збираються подати до суду.

"З таким же успіхом можна було би заборонити дзвін церковних дзвонів, і взагалі-то паща собаки, крім усього іншого, призначена для гавкоту", – сказали захисники.

Однак мер наголошує, що нічого особистого проти собак не має. "Ніхто не буде штрафувати господарів кожен раз, коли їхній вихованець гавкне", – наголосив мер міста.

Цікаво, що тон собачого гавкоту може досягати 100 децибел, що можна порівняти з шумом верстатів на заводі. Рекордсмен – золотистий ретрівер з Австралії на ім'я Чарлі. Гучність його гавкоту досягає 113,1 децибел.

Фекьєр – не перший населений пункт у Франції, де влада заборонила собачий гавкіт. У 2012 році містечко Сент-Фуа-ля-Гранд ввело подібну заборону на галасливу поведінку собак з міркувань охорони громадського спокою.

"Мабуть, я піду": Наречений під час весілля викрив зраду нареченої зі свідком

неділя, 28 травень 2023, 21:30

Наречений, який дізнався про роман нареченої зі своїм свідком та найкращим другом, викрив їхню інтрижку просто під час весілля і змусив дівчину заплатити за банкет, передають Патріоти України. Як повідомляє Daily Record, історія стала відома завдяки зг...

Хто має право на відстрочку від служби під час війни і які документи потрібні - роз'яснення

неділя, 28 травень 2023, 21:28

Під час дії воєнного стану передбачено відстрочку від мобілізації для чоловіків віком від 18 до 60 років, що підлягають мобілізації. Право на відстрочку мають громадяни, що працюють у низці органів державної влади, місцевого самоврядування чи у певних ...