Красуні споконвіку: Митець створив календар українок зі світлин в стилі 20 сторіччя (фотофакти)

Героїнями фотопроекту, що ліг в основу календаря, стали не моделі, а звичайні жінки та дівчата.

Фотограф із Черкас створив вражаючий календар із українками. Фото: Український контент.

Черкаський фотограф Олексій Бадер створив дивовижні фото для календаря. На світлинах жінки були зображені в образах чарівних українок минулого століття. Про це пише "Український контент", передають Патріоти України.

Героїнями фотопроекту, що ліг в основу календаря, стали не моделі, а звичайні жінки та дівчата. Автор зазначає, що фотосесія з кожною була ретельно спланована відповідно до сезону та місяця, який вона мала уособлювати.

"Зйомки для календаря тривали впродовж року. Ідея полягала в тому, щоб показати жіночність, привабливість і красу українок саме серед буднів. Повсякденні справи не робили у віночках. І злегка розхристана сорочка, і неслухняне пасмо волосся мають право бути – у цьому теж є краса моменту", – розповідає Олексій Бадер.

Календар було виготовлено для агропромислової компанії. Зйомки відбувалися на різних локаціях, але переважно у сільській місцевості. Деякі – на території національних заповідників.

"Для образів використали автентичний стародавній одяг та справжні артефакти. Головне, чого на мій погляд, вдалось досягти – це показати незбагненний контраст, що властивий українкам – цнотливість і звабливість одночасно", – зазначає фотограф.

Хіти тижня. Камені з неба: "Росіяни масово тікають з Криму", - Чибісов

понеділок, 25 березень 2019, 17:00

"З моменту окупації українського півострова кремлівські злочинці займалися підготовкою до другого "референдуму", який вони дуже хочуть провести "за всіма демократичними нормами", мовляв, перший раз світ не визнав, але ж давайте знову спробуємо", - пише...

Скрепам по пиці: До України не пустили двох російських акторів

понеділок, 25 березень 2019, 15:57

Держприкордонслужба України не пустила до країни двох російських акторів театру і кіно, які раніше незаконно відвідали анексований Росією півострів Крим. Як зазначається на офіційному сайті Державної прикордонної служби, артистам заборонили в'їзд в Укр...