Красуні споконвіку: Митець створив календар українок зі світлин в стилі 20 сторіччя (фотофакти)

Героїнями фотопроекту, що ліг в основу календаря, стали не моделі, а звичайні жінки та дівчата.

Фотограф із Черкас створив вражаючий календар із українками. Фото: Український контент.

Черкаський фотограф Олексій Бадер створив дивовижні фото для календаря. На світлинах жінки були зображені в образах чарівних українок минулого століття. Про це пише "Український контент", передають Патріоти України.

Героїнями фотопроекту, що ліг в основу календаря, стали не моделі, а звичайні жінки та дівчата. Автор зазначає, що фотосесія з кожною була ретельно спланована відповідно до сезону та місяця, який вона мала уособлювати.

"Зйомки для календаря тривали впродовж року. Ідея полягала в тому, щоб показати жіночність, привабливість і красу українок саме серед буднів. Повсякденні справи не робили у віночках. І злегка розхристана сорочка, і неслухняне пасмо волосся мають право бути – у цьому теж є краса моменту", – розповідає Олексій Бадер.

Календар було виготовлено для агропромислової компанії. Зйомки відбувалися на різних локаціях, але переважно у сільській місцевості. Деякі – на території національних заповідників.

"Для образів використали автентичний стародавній одяг та справжні артефакти. Головне, чого на мій погляд, вдалось досягти – це показати незбагненний контраст, що властивий українкам – цнотливість і звабливість одночасно", – зазначає фотограф.

Хіти тижня. "Життя екіпажу під загрозою!": Єгипетські військові затримали танкер з українськими моряками, - ЗМІ

вівторок, 21 травень 2019, 0:35

За словами капітана судна, в українських моряків забрали мобільні телефони, що унеможливило зробити дзвінок додому. За словами капітана, адмірал єгипетського флоту Мустафа разом з кільками офіцерами зранку 18 травня піднявся на борт танкера. Він заявив...

Нерухомість у Лондоні і Києві та відпочинок за 5 річних зарплат: Цікаві подробиці про захмарні багатства Кернеса (відео)

вівторок, 21 травень 2019, 0:30

Істотна частина багатств політика записана на його цивільну дружину Оксану Гайсинську. Журналісти розкрили майно скандального мера Харкова Геннадія Кернеса, яке записано на його родичів. У розслідуванні "Наші гроші" наголошується, що істотна частина ба...