З0 березня 2017 року від розриву міномета поблизу міста Авдіївка загинув боєць 72-ї ОМБР Олександр Педак. Чоловіку було 57 років. Місяць тому, в коментарі виданню Gazeta.ua Олександр розповідав, як йому воюється. Мріяв піти в наступ і визволити Донбас від окупантів, передають Патріоти України.
"Стріляють щодня, увесь ліс у воронках. Місцеві кажуть, що то ми їх обстрілюємо, але це ж неправда. Бойовики луплять по мирних районах Авдіївки і їм це просто так не минеться, - каже Олександр. Смерті не боюсь, хоч я старший годувальник в сім'ї. Крім дітей маю ще й онуків. Вони пишаються, що я воюю. Ми захищаємо свою землю, свій край. Ворогів треба виганяти звідси, щоб вони далі не йшли".
Олександр Педак родом з Запоріжжя. Два роки тому підписав контракт з 72 ОМБР. Воював в найгарячішій тепер точці на Донбасі - Авдїївці. На війну пішов і його син.
Разом з Олександром загинули його побратими: доброволець Дмитро Сумський і боєць 72 ОМБР, Олег Новохатько. Ще один їхній побратим Дмитро перебуває зараз у воєнному госпіталі міста Дніпра, де медики повертають його до життя.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...