Кримські татари вийдуть на молитву за жертв сталінського геноциду, незважаючи на заборону окупантів

За словами Рефата Чубарова, о 12:00 18 травня в окупованому Криму пропонується проявити повагу до пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу з допомогою молитви - ДУА.

Рефат Чубаров. Фото:Крым.Реалии

Голова Меджлісу кримськотатарського народу, депутат від БПП Рефат Чубаров закликав кримських татар, які проживають в анексованому Криму 18 травня вийти на молитву про жертв геноциду кримськотатарського народу. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Російські окупанти знову забороняють в Криму проведення 18 травня 2017 року масових меморіальних заходів, присвячених пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу", - написав він.

Меджліс закликає кримськотатарський народ взяти участь в декількох формах меморіальних заходів, присвячених пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

За словами Чубарова, о 12:00 18 травня в окупованому Криму пропонується проявити повагу до пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу з допомогою молитви - ДУА.

"Для здійснення ДУА всі члени сім'ї, що мешкає в приватному (індивідуальному) будинку, виходять до воріт (хвіртки), розташовуються з вуличної сторони і спільно вимовляють ДУА (молитву). Для здійснення ДУА всі члени сімей, що проживають в багатоповерховому будинку, збираються у дворі будинку та спільно вимовляють ДУА (молитву)", - написав він.

"Після здійснення ДУА співвітчизники прямують до встановлених за місцем їхнього проживання пам'ятників або Хатира – таш (пам'ятні камені), де вимовляють молитви. Там же покладаються квіти", - додав Чубаров.

Він закликав кримських татар, які проживають в Сімферополі, прийти до пам'ятного каменя, встановленого у сквері біля залізничного вокзалу.

У день смерті Путіна пасажирів київської маршрутки очікує приємний сюрприз (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:14

На опублікованому знімку можна побачити, що на дошці оголошень на перегородці за водієм встановлено табличку з написом: "В день смерті Путіна проїзд безкоштовний". Автор фото не повідомив, в якому саме маршрутному автобусі його було зроблено. Невідомо ...

Сказали, що "просто залежав": Дитина у садочку ледь не зламала руку, батьки шукають винних серед вихователів

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:00

У дитячому садочку в Житомирі спалахнув скандал: мама особливого хлопчика з аутизмом стверджує, що дитина отримала травму в навчальному закладі. Лікарі діагностували в хлопчика вивих, а згодом тріщину ліктьової кістки. Жінка намагається з'ясувати, хто ...