"Куда вам путешествовать, если вы живете в Крыму?": Пропагандистка Путіна "підколола" Гобліна-Аксьонова в ефірі росТБ (відео)

На думку, російських журналістів, Сергію Аксьонову можна й вдома посидіти.

Сергій Аксьонов. Фото: соцмережі.

Ведуча пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія" в прямому ефірі висміяла окупаційного главу Криму Сергія Аксьонова. Відповідне відео опублікував в Facebook журналіст Сергій Запорізький, передають Патріоти України.

Під час виступу Аксьонов намагався заявити, що він не відчув на собі санкцій, які були введені після окупації Криму Росією. "Ми особливо нічого не втратили. Особисто як на мене, мені взагалі до лампочки ці санкції. Я сьогодні живу в своїй країні рідній і мені є куди подорожувати", - сказав він.

На що пропагандистка Ольга Скабєєва відповіла Аксьонову: "Куди вам подорожувати, якщо ви і так живете в Криму?".

"Образа ... неприкрита образа виглядає з Гобліна ... в 2014 все бачилося інакше ... майбутня капуста здавалася зеленішою ... яхти, тьолки, банківські рахунки на Заході ... а тепер тільки на Алтай і в Монголію", "ну ... на Колиму може подорожувати..)", "Як це "марна справа"? Путін сказав, що санкції КОРИСНІ! Аксьонов - п'ята колона? ", - коментують відео в мережі.

Наче ракова пухлина: Трудова міграція поглинає Україну (відео)

п’ятниця, 24 травень 2019, 16:55

За різними оцінками, нині за межами України працює від двох до п’яти мільйонів людей. Трудова міграція в державі набуває загрозливих масштабів. Наші заробітчани виїжджають за кордон у пошуках кращої долі та вищих зарплат, передають Патріоти України з п...

"Адольфич, а як же Жуков? - Позаду Москва!": Кернес втік від суду закордон

п’ятниця, 24 травень 2019, 16:45

Мережа вже тролить "вибірковий героїзм" харківського міського голови - безстрашно счепився з "хунто-бандерівцями" за проспект Жукова та волонтерський намет, і "сховався в кущі", як відповідати за огидні злочини часів Майдану. Міський голова Харкова Ген...