"Куда вам путешествовать, если вы живете в Крыму?": Пропагандистка Путіна "підколола" Гобліна-Аксьонова в ефірі росТБ (відео)

На думку, російських журналістів, Сергію Аксьонову можна й вдома посидіти.

Сергій Аксьонов. Фото: соцмережі.

Ведуча пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія" в прямому ефірі висміяла окупаційного главу Криму Сергія Аксьонова. Відповідне відео опублікував в Facebook журналіст Сергій Запорізький, передають Патріоти України.

Під час виступу Аксьонов намагався заявити, що він не відчув на собі санкцій, які були введені після окупації Криму Росією. "Ми особливо нічого не втратили. Особисто як на мене, мені взагалі до лампочки ці санкції. Я сьогодні живу в своїй країні рідній і мені є куди подорожувати", - сказав він.

На що пропагандистка Ольга Скабєєва відповіла Аксьонову: "Куди вам подорожувати, якщо ви і так живете в Криму?".

"Образа ... неприкрита образа виглядає з Гобліна ... в 2014 все бачилося інакше ... майбутня капуста здавалася зеленішою ... яхти, тьолки, банківські рахунки на Заході ... а тепер тільки на Алтай і в Монголію", "ну ... на Колиму може подорожувати..)", "Як це "марна справа"? Путін сказав, що санкції КОРИСНІ! Аксьонов - п'ята колона? ", - коментують відео в мережі.

Хіти тижня. "Без еды, бронежилетов и БТР, или Готовится ли новая власть сдать Донбасс", - Жирохов

п’ятниця, 23 серпень 2019, 6:00

"В военной среде циркулируют слухи о том, что до конца года все военные части отведут за пределы административных границ Донецкой и Луганской областей", - пише у своєму блозі військовий експерт Михайло Жирохов, повідомлють Патріоти України, і продовжує...

Хіти тижня. Намагався виколупати очі ложкою: У російському потязі сталася моторошна бійка (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 2:00

За свідченням пасажирів, у вагоні підлогу настільки залило кров'ю, що при ходьбі ноги буквально прилипають. Один з них спробував вбити свого кривдника, використовуючи при цьому ложку. За свідченням очевидців, нелюд поколов по всьому тілу свого недавньо...