Місцеві жителі у місті Рівне жорстоко побили бійця АТО, 20-річного Романа Рудейчука (кіборг Рудя). Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на korrespondent.net.
За словами Романа, кремезні чоловіки били його по голові (у черепі в нього знаходиться імплантована після травми на війні пластина), а також зламали ніс та два ребра.
Причиною конфлікту стала футболка бійця з написом "Правий Сектор". Під час бійки чоловіки кричали йому: "Бадерівець!". Рома каже, що саме ці люди виводили "тітушек" на Антимайдан.
Рудейчук вже звернувся до поліції, справу кваліфікували як "умисне нанесення легких тілесних ушкоджень".
Роман воював у Донецькому аеропорті, отримав там травму голови, лежав у комі, але бажав продовжувати воювати. Зараз хотів знову повертатися на фронт.
Це не перший напад на бійців АТО в Україні останнім часом. Навіщо нам зовнішній ворог, коли внутрішній - страшніший?
"Анекдот:
- Петро Олексійовичу, воїни на АТО нас зрадили!
- Що, до Києва повертаються?!
- Гірше, вони взяли Донбас та йдуть на Москву!"
В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...
На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...