
Київські патрульні у вівторок застосували вогнепальну зброю для зупинки автомобіля. Інцидент стався в селі Старі Безрадичі. Про це повідомила прес-служба патрульної поліції у Facebook, інформують Патріоти України.
Вранці патруль помітив чорний Honda Civic, який стояв під шляхопроводом на Саперно-Слобідській вулиці, всупереч правилам дорожнього руху. Водієм виявився нетверезий чоловік, який, побачивши поліцейських, сів за кермо і почав тікати від них.
У селі Старі Безрадичі (в 25 кілометрах від місця, де почалася погоня) екіпаж патрульних зігнав Honda з дороги. Однак зупинити машину вдалося лише після того, як поліцейський прострелив два лівих колеса. Після цього водій закрився всередині і не виходив. Для його затримання довелося розбити бокове скло.
На водія склали адмінпротоколи за трьома статтями - невиконання вимоги про зупинку, водіння в нетверезому стані (другий раз за рік) та злісну непокору, а також винесли постанову за стоянку з порушенням ПДР і відмова пред'явити документи.
Також на нього написали заяву в управління поліції за опір співробітникам правоохоронних органів.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...