Кисельова переслухали? Родичі жертв збитого над Сінаєм "Когалимавіа" подали до суду... на США

Родичі жертв катастрофи за словами адвокатів мають право отримати з власника авіалайнера до півтора мільйона доларів компенсації за кожного загиблого.

Останки російського авіалайнера А321. Ілюстрація:uapress.info

"Родичі жертв аварії Airbus А321 в небі над Синаєм підготували колективний позов до суду Нью-Йорка до американської компанії International Lease Finance Corporation, а також до фірми, яка страхувала її ризики. Саме ILFC є прямим власником літака А321 і протягом трьох років здавала його в лізинг російській компанії "Когалимавіа". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на РИА Новости.

На думку адвокатів, родичі мають право отримати з власника до півтора мільйонів доларів компенсації за кожного загиблого.

"Ми підготували матеріали, щоб вимагати від власника літака - американської компанії ILFC - виплати компенсації родичам загиблих. Також ми залучимо співвідповідачем компанію, у якої ILFC страхувала відповідальність," - розповів адвокат Ігор Трунов.

Основним масивом роботи в Америці будуть займатися адвокати зі США. Вони прибудуть до Росії після новорічних свят. Поки ж необхідні документи готують їхні російські колеги. За словами Трунова, суми позовів будуть варіюватися від 300 000 до півтора мільйона доларів.

Нагадаємо, крах лайнера Airbus 321 авіакомпанії "Когалимавіа" відбувся 31 жовтня в північній частині Синайського півострова.

Хіти тижня. "Я - росіянин": Відомий французький актор, який підтримав анексію Криму, засвітився на росТБ (відео)

середа, 22 листопад 2017, 13:30

Самі Насері заявив, що він знає російську мову, однак сказав це чомусь французькою. Виконавець головної ролі у фільмі «Таксі» французький актор Самі Насері, який не так давно засвітився в окупованому Росією Криму, був помічений в ефірі російського КВК....

Хіти тижня. "Коли українці прийдуть визволяти міста Донбасу, їх зустрічатимуть із квітами", - журналіст

середа, 22 листопад 2017, 13:00

Росіяни влаштували на Донбасі беззаконня і злидні, тому мало хто навіть із місцевих ватників може відчувати до них "особливу любов". Жителі Донбасу з квітами зустрічатимуть українських визволителів. Про це в авторській програмі головного редактора інте...