Кисельова переслухали? Родичі жертв збитого над Сінаєм "Когалимавіа" подали до суду... на США

Родичі жертв катастрофи за словами адвокатів мають право отримати з власника авіалайнера до півтора мільйона доларів компенсації за кожного загиблого.

Останки російського авіалайнера А321. Ілюстрація:uapress.info

"Родичі жертв аварії Airbus А321 в небі над Синаєм підготували колективний позов до суду Нью-Йорка до американської компанії International Lease Finance Corporation, а також до фірми, яка страхувала її ризики. Саме ILFC є прямим власником літака А321 і протягом трьох років здавала його в лізинг російській компанії "Когалимавіа". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на РИА Новости.

На думку адвокатів, родичі мають право отримати з власника до півтора мільйонів доларів компенсації за кожного загиблого.

"Ми підготували матеріали, щоб вимагати від власника літака - американської компанії ILFC - виплати компенсації родичам загиблих. Також ми залучимо співвідповідачем компанію, у якої ILFC страхувала відповідальність," - розповів адвокат Ігор Трунов.

Основним масивом роботи в Америці будуть займатися адвокати зі США. Вони прибудуть до Росії після новорічних свят. Поки ж необхідні документи готують їхні російські колеги. За словами Трунова, суми позовів будуть варіюватися від 300 000 до півтора мільйона доларів.

Нагадаємо, крах лайнера Airbus 321 авіакомпанії "Когалимавіа" відбувся 31 жовтня в північній частині Синайського півострова.

Увага, небезпека! Україну "атакують" змії

п’ятниця, 22 червень 2018, 15:57

Кількість постраждалих щодня росте. У Львівській області чотирьох осіб госпіталізували після укусів змій, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА, постраждалі проживаю...

Увага! МВС підготувало "пастку" для українських водіїв (відео)

п’ятниця, 22 червень 2018, 15:50

Тепер буде набагато складніше довести свою правоту в ДТП. Нові правила оформлення ДТП, які ввело своїм наказом Міністерство внутрішніх справ, надають недобросовісним співробітникам поліції великі можливості для зловживань. Про це розповів у ефірі ObozT...