Ланч з гендиректором Apple продано за рекордну суму

Незвичайний лот - годинна розмова за ланчем з генеральним директором Apple Тімом Куком - пішов з молотка за $688 000.

Тім Кук. Фото: UiP.

За приватний ланч з генеральним директором Apple Тімом Куком невідомий погодився заплатити $688 000. Незвичайний лот був проданий на благодійному аукціоні CharityBuzz. Про це повідомляється на сайті CharityBuzz, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Зустріч з главою найдорожчої в світі корпорації пройде в новій штаб-квартирі Apple Park.

Бесіда за ланчем імовірно триватиме близько години. Невідомий, що запропонував найбільшу суму за зустріч з Тімом Куком, отримає другий квиток.

У вартість, згідно з умовами аукціону, включено їжу на двох осіб. Транспортні витрати та проживання доведеться сплатити самостійно.

Можуть спричинити харчові отруєння та шлункові захворювання: В Україну ввезли небезпечні соуси

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:14

На Тернопільщині виявили патогенний токсичний мікроорганізм Bacillus cereus у ввезених з Нідерландів соусах. Цей мікроорганізм може викликати харчові отруєння, шлункові захворювання тощо. Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Тернопільській обл...

Розлучення не допоможе: Чи можуть отримати відстрочку чоловіки, які самі виховують дітей

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:05

Під час воєнного стану в Україні чоловіки мають право на відстрочку від мобілізації за певними сімейними обставинами. Зокрема, це стосується батьків, які самостійно виховують дитину або дітей до 18 років. Про це нагадала в коментарі "РБК-Україна" адвок...