"Люди просто супер!": Американські туристи поділилися враженнями про Київ (відео)

За словами блогерів, найчастіше Україну представляють, як про країну із застарілою, поганою інфраструктурою, але це не зовсім так.

В Києві вистачає цікавих місць, які можна відвідати, впевнені туристи. Фото: скріншот з відео.

Американський YouTube-канал PassportHeavy випустив ролик, присвячений Києву. У ньому блогери, які спеціалізуються на подорожах, поділилися враженнями від відпочинку в столиці. У відео мандрівник Юбріль Агора розповів, що Київ справив на нього тільки позитивне враження, передають Патріоти України.

За словами блогерів, найчастіше Україну представляють, як про країну із застарілою, поганою інфраструктурою. Однак це дуже далеко від істини - в Києві вистачає цікавих місць, які можна відвідати. У ролику Агора докладно розповів про те, чим можна зайнятися в Києві вдень, і що столиця може запропонувати вночі.

Американців приємно здивували ціни в Києві, а також швидкість і якість інтернету. Як результат, PassportHeavy внесли Київ в список місць, які потрібно обов'язково відвідати.

У чорному боді і колготах: Кокетлива Тіна Кароль продемонструвала сексуальний образ (відео)

четвер, 4 березень 2021, 15:15

Тіна Кароль потішила своїх прихильниць. Напередодні 8 Березня вона випустила лімітовану колекцію колготок і панчіх. Артистка сама ж знялася в їхній рекламній кампанії, передають Патріоти України.

Дівчина показала в TikTok, що буде з зубами, якщо пити колу кожен день (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 14:27

Стоматологи давно говорять про згубний вплив солодкої газованої води на зуби, але дівчина з Мічигану (США) показала в TikTok реальні наслідки щоденного вживання коли. Вікторія Ірен Новаковські порадила людям не відмахуватися від порад лікарів, оскільки...