Львівські депутати звернулися до Порошенка з вимогою позбавити Віталія Козловського звання заслуженого артиста України

Також вони закликали позбавити звання і інших заслужених і народних артистів, які під час російсько-української війни їздили з гастролями до країни-агресора.

Віталій Козловський. Фото:РБК

Депутати Львівської облради 15 травня ухвалили звернення до президента Петра Порошенка з проханням позбавити Віталія Козловського звання "Заслуженого артиста України". Звернення підтримали 44 депутати, передають Патріоти України з посиланням на ZAXID.NET.

Причиною звернення стало те, що український співак виступив на концерті до Дня Перемоги в Москві 9 травня.

"Вважаємо це не лише величезною ганьбою і зрадою, але і наругою над пам'яттю тих загиблих воїнів, які віддали своє життя за територіальну цілісність держави в російсько-українській війні, яка досі триває на сході. Переконані, що така аморальна особа не може мати статус заслуженого артиста України, адже Віталію Козловському указом президента від 16 січня 2009 року було присвоєно це звання власне "за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави", - йдеться у зверненні депутатів.

Також вони закликали позбавити звання і інших заслужених і народних артистів, які під час російсько-української війни їздили з гастролями до Росії.

Як повідомлялося раніше, Віталій Козловський засвітився на концерті в Москві 9 травня. Після цього у Львові скасували його концерт, який повинен був пройти 18 травня.

Квартал "пішов на гору", хтось мусить... Кабаре "Веселий Писець" присвятили Зеленському музичну пародію "Генералы песчаной карьеры» (відео)

четвер, 20 червень 2019, 15:08

Єврейсько-український гумор, яскравий і дотепний. Гаранту нема чого ображатись на артистів. Адже сам заробляв собі на шмат щастя таким чином. Кліп під назвою «Генералы песчаной карьеры» команда КВК Дніпропетровського державного університету (єдиний в с...

В центрі Чернігова археологи зробили важливе відкриття княжої доби

четвер, 20 червень 2019, 14:56

Протягом 9-11 століть Чернігів був одним з двох найвпливовіших центрів Давньоруської держави, за військовою міццю, багатствами, культурою та архітектурою сперечався з великокняжим Києвом. У центрі Чернігова, на проспекті Перемоги, археологи виявили дав...