Львівські депутати звернулися до Порошенка з вимогою позбавити Віталія Козловського звання заслуженого артиста України

Також вони закликали позбавити звання і інших заслужених і народних артистів, які під час російсько-української війни їздили з гастролями до країни-агресора.

Віталій Козловський. Фото:РБК

Депутати Львівської облради 15 травня ухвалили звернення до президента Петра Порошенка з проханням позбавити Віталія Козловського звання "Заслуженого артиста України". Звернення підтримали 44 депутати, передають Патріоти України з посиланням на ZAXID.NET.

Причиною звернення стало те, що український співак виступив на концерті до Дня Перемоги в Москві 9 травня.

"Вважаємо це не лише величезною ганьбою і зрадою, але і наругою над пам'яттю тих загиблих воїнів, які віддали своє життя за територіальну цілісність держави в російсько-українській війні, яка досі триває на сході. Переконані, що така аморальна особа не може мати статус заслуженого артиста України, адже Віталію Козловському указом президента від 16 січня 2009 року було присвоєно це звання власне "за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави", - йдеться у зверненні депутатів.

Також вони закликали позбавити звання і інших заслужених і народних артистів, які під час російсько-української війни їздили з гастролями до Росії.

Як повідомлялося раніше, Віталій Козловський засвітився на концерті в Москві 9 травня. Після цього у Львові скасували його концерт, який повинен був пройти 18 травня.

Хіти тижня. Мутанти наступають: Росію "атакували" дивні істоти з Фукусіми

неділя, 22 вересень 2019, 22:30

В районі Находки і Владивостока на берег викинуло дивну рибу з людськими ногами і була виявлена собака з людською головою. Жителі Примор'я повідомляють не про одну дивну знахідку, яка прибилася до них з території Японії. Так, житель Находки виявив на с...

Новий автомобільний рекорд встановили в Україні

неділя, 22 вересень 2019, 22:25

Абсолютний рекорд вартості автомобіля встановив броньований Mercedes-Benz S600 - 800 тисяч доларів. За літо 2019 року в Україні було продано найдорожчі в історії автомобілі. Загалом, зросла кількість проданих машин на 18%. Зусиллями всіх дилерів було п...