
Сьогодні, близько 6:30 аеророзвідники організації "Сестри Милосердя" привітали українців в Донецьку з Днем Незалежності України за допомогою БПЛА. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "112 Україна".
Волонтери завантажили в безпілотник тисячі листівок і відправили його в тимчасово окуповане місто.
Листівки містили в собі поздоровлення з Днем Незалежності України, нагадування про те, що Донецьк - це Україна. Також безпілотник скинув брошури з програмою "Тебе чекають вдома" і номерами СБУ.
Повідомляється, що завдання волонтерам ускладнила нельотна погода і сепаратисти, які включили засоби радіоелектронної боротьби. Однак бесполотніку вдалося скинути листівки над Донецьком, не дивлячись на дощ і спроби бойовиків перехопити контроль над БПЛА.
Як раніше повідомлялося, в День Незалежності України на набережній Донецька патріоти включили український Гімн і привітали населення з державним святом.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...