Майбутнє "військо Путіна": Як у Росії вчать воювати малолітніх злочинців (фото)

Для дитини цей центр стає своєрідним видом того ж затримання: весь час перевиховання вона не тільки не може самостійно залишати заклад, а й переходити з одного поверху будівлі на інший без дозволу вихователя.

У РФ малолітніх правопорушників вчать воювати. Фото: ТАСС.

Під Москвою працює центр спецпідготовки "Вітязь", де навчають малолітніх правопорушників військовій справі спецпідрозділів. Про це повідомляє ТАСС, публікуючи фото, передають Патріоти України.

В цей центр потрапляють ті, кого "пожаліли" і кому вирішили дати шанс на виправлення, - діти, спіймані на крадіжці, за розбій, хуліганство. Для дитини цей центр стає своєрідним видом того ж затримання: весь час перевиховання вона не тільки не може самостійно залишати заклад, а й переходити з одного поверху будівлі на інший без дозволу вихователя.

Заняття в спеццентрі проводить колишній боєць спецназу Олексій Каменєв. На даний момент він не тільки проводить заняття в центрі спеціального призначення "Витязь", в тому числі - "Один день у спецназі", але і керує московським центром "Крав-мага" з навчання рукопашному бою і самообороні. Цей центр є спеціальною навчально-виховною установою закритого типу, що за фактом є свого роду "предколонією" для малолітніх злочинців.

Співають і галантно кланяються: До українських полярників прийшли гніздитися тисячі пінгвінів

понеділок, 25 жовтень 2021, 8:56

На антарктичну станцію "Академік Вернадський", яка займається науковими дослідженнями Антарктики, повернулися пінгвіни. Птахи починають шлюбний сезон, і незабаром полярники чекають радісну звістку про перше відкладене пінгвінами яйце, передають Патріот...

Наводить жах на усіх: Таємниця Бельмеських облич - що відомо про найзагадковіше явище XX століття, яке не розгадано досі (фото, відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 7:10

У 1971 році в невеличкому іспанському містечку Бельмес вперше відбулося явище, яке досі ніхто не може пояснити. Марія Гомес Перейра помітила на кухонній підлозі пляму, яка дивним чином нагадувала людське обличчя, передають Патріоти України. Десятки до...