Майбутнє "військо Путіна": Як у Росії вчать воювати малолітніх злочинців (фото)

Для дитини цей центр стає своєрідним видом того ж затримання: весь час перевиховання вона не тільки не може самостійно залишати заклад, а й переходити з одного поверху будівлі на інший без дозволу вихователя.

У РФ малолітніх правопорушників вчать воювати. Фото: ТАСС.

Під Москвою працює центр спецпідготовки "Вітязь", де навчають малолітніх правопорушників військовій справі спецпідрозділів. Про це повідомляє ТАСС, публікуючи фото, передають Патріоти України.

В цей центр потрапляють ті, кого "пожаліли" і кому вирішили дати шанс на виправлення, - діти, спіймані на крадіжці, за розбій, хуліганство. Для дитини цей центр стає своєрідним видом того ж затримання: весь час перевиховання вона не тільки не може самостійно залишати заклад, а й переходити з одного поверху будівлі на інший без дозволу вихователя.

Заняття в спеццентрі проводить колишній боєць спецназу Олексій Каменєв. На даний момент він не тільки проводить заняття в центрі спеціального призначення "Витязь", в тому числі - "Один день у спецназі", але і керує московським центром "Крав-мага" з навчання рукопашному бою і самообороні. Цей центр є спеціальною навчально-виховною установою закритого типу, що за фактом є свого роду "предколонією" для малолітніх злочинців.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

"Я - людина аполітична": Легендарний чеський спортсмен відмовився повертати Путіну його подарунок

вівторок, 9 серпень 2022, 23:14

Колишній форвард збірної Чехословаччини та словацький тренер Йозеф Голонка зізнався, що подарунок, який отримав від президента Росії Володимира Путіна, має досі вдома. 2020 року Голонці посол Росії у Словаччині урочисто подарував светр "Нічної хокейної...