Малюки в страху спали під ліжком: У дитбудинку Одеси психічно хворий підліток рік гвалтував дітей

Як вдалося з'ясувати, з притулку "дивним чином" зникли всі карти психологічної роботи з дітьми та журнал спостережень.

Ілюстрація:Кореспондент

В одному з дитячих будинків Одеси 16-річний підліток з психічним захворюванням протягом декількох місяців безкарно ґвалтував і бив інших дітей. Про це написав на своїй сторінці в Facebook радник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань захисту прав дітей Артем Поланський, зазначають Патріоти України.

Він розповів, що "на вигляд тихий і хворобливий" Д. потрапив до притулку в 2015.

"Хлопчик почав дорослішати, сьогодні це вже 16,5 річний підліток. І приблизно з грудня 2017 року розпочав шукати вихід своїм "бісам". А саме - бродити вночі голим по притулку, гвалтувати дітей молодшої групи, а в разі відмови - знущатися над ними і бити", - написав Поланський.

При цьому він зазначив, що про ситуацію стало відомо зовсім випадково 30 серпня 2018 року.

"Обласна Служба у справах дітей намагалася влаштувати цього підлітка в Дитячий будинок сімейного типу, вже знайшли такий як раз для нього. І раптом - "а Д. в психіатричній лікарні зі вчора, девіантна поведінка і сексуальні розлади, вже поставлені три шифри". Саме так і дізналися про те, що він робив мінімум 8-9 місяців ... ", - написав Поланський.

Співробітники обласної Служби у справах дітей вже опитали малят в притулку і отримали підтвердження звірств хлопця. Розпочато розслідування за статтями 155 і 156.

Разом з тим, як пише чиновник, з притулку "дивним чином" зникли всі карти психологічної роботи з дітьми та журнал спостережень.

"Цих документів просто немає. Проводилася якась робота, не проводилася - невідомо. Жодної картки. Жодного запису. 8 річний І., найбільш морально потерпілий з боку Д., три місяці спав під ліжком і боявся вставати вночі в туалет. Розповідати в деталях, що і як було - вибачте, не хочу. Коли це розповіли мені, я не спав всю ніч. Нереально", - написав він.

Евакуація цивільних: наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут «вангувати» важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний шта...

"Я - людина аполітична": Легендарний чеський спортсмен відмовився повертати Путіну його подарунок

вівторок, 9 серпень 2022, 23:14

Колишній форвард збірної Чехословаччини та словацький тренер Йозеф Голонка зізнався, що подарунок, який отримав від президента Росії Володимира Путіна, має досі вдома. 2020 року Голонці посол Росії у Словаччині урочисто подарував светр "Нічної хокейної...