Малолітній шибайголова: 8-річний школяр у Києві вже півтора року тероризує всю школу

​Батьки б'ють на сполох, оскільки учень 2-го класу лупить не тільки своїх ровесників, а й вчителів і керівництво школи.

Ілюстрація:iamsecond.com

Сьогодні, 22 листопада, в школу №247 Деснянського району в Києві не прийшов на уроки цілий клас. Таким чином, батьки учнів 2-Б класу бойкотують проти восьмирічного учня А., який протягом півтора років тероризує школярів і навіть вчителів. За агресивну поведінку і побиття в школі з початку навчального року поліцією порушено вже 12 кримінальних проваджень. Майже кожен день до навчального закладу приїжджають поліцейські, щоб скласти новий протокол і зняти побої з постраждалих.

Батьки б'ють на сполох і звертаються в усі інстанції, проте ситуація не змінюється. Мама одного з учнів 2-Б класу Наталя розповіла ТСН подробиці інциденту, передають Патріоти України.

За її словами, А. - дуже агресивний хлопчик і кожен день систематично тероризує, завдає тілесні ушкодження учням, вчителям класу і навіть керівництву школи, тому батьки вирішили просто не пускати дітей на навчання.

"Уже протягом півтора року, з тих пір, як наші діти пішли в перший клас, з нами вчиться неадекватний хлопчик, який б'є дітей і здійснює на них психологічний тиск. Цього року все стало ще гірше, оскільки, крім дітей, він почав уже чіпати і вчителів, і керівництво школи. Тобто у цього восьмирічного хлопчика зовсім немає ніяких пріоритетів та ієрархії", - розповідає Наталя.

Спочатку батьки намагалися поговорити і вплинути на батька А., однак він не реагує і вважає всі звинувачення необгрунтованими і неправдивими.

Хлопчик - напівсирота, у нього померла мама і він виховується в сім'ї батьком і бабусею. Позиція родини - вони воюють з усім світом. Вони вважають, що всі на них наговорюють і все наклеп, вони судяться з усіма і кажуть, що все неправда.

Батьки зверталися вже в усі інстанції: керівництво школи, Управління освіти Деснянського району, районний сектор ювенальної превенції в Деснянському районі. Однак ніхто не може нічого зробити, тому що без дозволу батька на неповнолітню дитину вони ніяк не можуть вплинути, а батько його не дозволяє.

"Зараз, через день до нас поліція приїжджає в школу, тому що цей хлопчик всіх б'є і зриває уроки. Як доказ є все відео і фото. Ми навіть в класі встановили відеоспостереження, але це все одно ніяк його не зупиняє. Мало того, що діти не можуть нормально вчитися, так вони щодня приходять з новими синцями і всі залякані сидять. У діток навіть модель поведінки змінилася, тому що вони завжди знаходяться в жаху і стресі", - додала Наталя.

Вчора, 21 листопада, відбувся черговий інцидент за участю "хлопчика-розбійника". В школу була викликана поліція, яка оформила протокол про побиття восьми школярів.

Після цього, батьками було написано колективного листа в усі інстанції про те, що поки не буде забезпечено нормальне навчання і безпеку для дітей - учнів в школу пускати не будуть.

У п'ятницю, 17 листопада, відбулися збори 2-Б класу з ювенальною превенцією Деснянського району. Про це також було повідомлено батька цього хлопчика, але він не з'явився.

"Ми ходили на прийом до начальника сектора ювенальної превенції, де нам пообіцяли закріпити за нами поліцейського, який буде контролювати весь цей процес в школі. Однак цього не сталося, тому ми самі на вихідних встановили в класі камери спостереження. Ще в понеділок він поводився більш менш нормально, але вчора його навіть камери не зупинили", - говорить Наталя.

Батьки в такому розпачі, що вони між собою домовилися чергувати по черзі в класі, щоб контролювати ситуацію.

Директор також не стоїть осторонь і намагається вплинути на ситуацію. Вона внесла зміни про догану до статуту школи, щоб мати повноваження перевести дитину в іншу школу, однак для цього необхідний дозвіл батька.

Наталя додає, що є відео, на якому А. б'є вчительку, яка прикриває собою дітей: "Він там замахувався і ногами бив її по руках. Вона зараз досі вся в синцях ходить". У деяких дітей після побиття були навіть струси мозку.

"Я вважаю, що все це в сім'ї, тому що дитина не бачить іншої моделі поведінки. Батько каже, що якщо школа не може впоратися, то це - некомпетентна школа. Він каже, що якщо він відводить дитину в школу, тоді школа повинна відповідати за безпеку всіх учнів і що, взагалі, він ні до чого. Він не допускає свою дитину до психологічної експертизи, щоб, можливо, перевести його в якусь спеціальну школу", - каже мати одного з учнів.

Батьки зверталися до опікунської ради і в соціальну службу. Однак досі немає жодних результатів.

"Батько б'є А., тому хлопчик боїться тільки свого батька. Навіть були випадки, коли він його просто в школі бив. Для дитини не існує будь-яких авторитетів, окрім батька, якого він страшно боїться", - розповіла Наталя.

Директор школи Тетяна Вишневська відмовилася по телефону коментувати інцидент, лише додала, що "Повідомила про це в органи управління, в адміністрацію і начальнику РВВС (районне відділення внутрішніх справ) я написала заяву, що сьогодні діти не прийшли в школу. А все інше вже не по телефону, тільки при особистій зустрічі".

ТСН звернувся за коментарем до Управління освіти Деснянського району, а також до Служби у справах дітей Деснянської РДА, однак ніхто не прокоментував інцидент.

Хіти тижня. Тролінг 80-го рівня: Українці продають у Росію елітні труни "Патріот" (фото)

середа, 19 січень 2022, 3:00

Україна виробляє труни "Патріот" з російською символікою і продає їх на території РФ. При цьому за елітні вироби необхідно заплатити чимало - 571 200 рублів (близько 208,7 тисяч гривень). Оголошення з продажем таких трун є на російських сайтах, які зай...

З архіву ПУ. Бойове мистецтво не врятувало: У Росії 16-річний підліток вбив двох бійців MMA

середа, 19 січень 2022, 2:00

Двоє російських бійців змішаних єдиноборств (ММА) були вбиті в результаті масової бійки в селищі Тарки (Дагестан, Російська Федерація). Про це повідомляє "Московський комсомолець", передають Патріоти України. За даними джерела, відбулася зустріч грома...