Маніпуляції з переселенцями: Мешканцям підконтрольної Україні території на Донбасі перестали виплачувати пенсії

У Пенсійному фонді пояснили, що виплати припинені "до особливого розпорядження".

Ілюстрація:Infoline.ua

Мешканка села Павлополя Донецької області 19 червня звернулася в Харківську правозахисну групу зі скаргою на те, що їй і її чоловікові вже два місяці не виплачують пенсію. У правозахисників вже була зібрана інформація про 20 подібних випадків, зазначають Патріоти України.

Деякі пенсіонери звернулися за роз'ясненнями до управління Пенсійного фонду України. Там їм повідомили, що пенсійні виплати припинені "до особливого розпорядження". У деяких управліннях Пенсійного фонду пояснили, що за розпорядженням уряду "заморозили пенсії всім переселенцям".

Це пов'язано з майбутніми змінами в постанові 365. Пенсіонерам запропонували ще раз перетнути лінію розмежування і переоформити пенсії. Однак в правозахисній групі стверджують, що ніхто з потерпілих пенсіонерів жодного разу не відвідував окуповану територію, тому дія постанови 365 Кабінету Міністрів України на них не повинна поширюватися.

До того ж Павлополь входить до складу Волноваського району і однозначно контролюється урядом України.

Джерело: Donpress

Хіти тижня. Не ведіться! - Українців попередили про хитру схему обману з авто

понеділок, 22 жовтень 2018, 18:00

Українців попередили про новий спосіб шахрайства з автомобілями. Потерпілий киянин виклав в паблік dtp.kiev.ua фото свого авто, яке було заблоковано шахраями з метою отримання грошей, передають Патріоти України. "Хтось, вирішив подарувати замок ... по-...

Названо мікроелемент, який знизить тягу до солодкого

понеділок, 22 жовтень 2018, 17:42

"Как и обещала, сегодня расскажу про хром-металл, который помогает снизить тягу к сладостям в ряде случаев", - пише у своєму блозі ендокринолог Тетяна Предельська, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Дело в том, что хром регулирует углеводны...