Маніпуляції з переселенцями: Мешканцям підконтрольної Україні території на Донбасі перестали виплачувати пенсії

У Пенсійному фонді пояснили, що виплати припинені "до особливого розпорядження".

Ілюстрація:Infoline.ua

Мешканка села Павлополя Донецької області 19 червня звернулася в Харківську правозахисну групу зі скаргою на те, що їй і її чоловікові вже два місяці не виплачують пенсію. У правозахисників вже була зібрана інформація про 20 подібних випадків, зазначають Патріоти України.

Деякі пенсіонери звернулися за роз'ясненнями до управління Пенсійного фонду України. Там їм повідомили, що пенсійні виплати припинені "до особливого розпорядження". У деяких управліннях Пенсійного фонду пояснили, що за розпорядженням уряду "заморозили пенсії всім переселенцям".

Це пов'язано з майбутніми змінами в постанові 365. Пенсіонерам запропонували ще раз перетнути лінію розмежування і переоформити пенсії. Однак в правозахисній групі стверджують, що ніхто з потерпілих пенсіонерів жодного разу не відвідував окуповану територію, тому дія постанови 365 Кабінету Міністрів України на них не повинна поширюватися.

До того ж Павлополь входить до складу Волноваського району і однозначно контролюється урядом України.

Джерело: Donpress

Хіти тижня. Мав нагороду від Путіна: Помер автор системи рукопашного бою, який готував спецназ РФ

субота, 20 квітень 2019, 4:00

Теорія рукопашного бою Кадочникова ґрунтується на знаннях фізики, психології та анатомії, стиль бою схожий на джиу-джитсу, айкідо і дзюдо. Вчора, 13 квітня, в Росії помер автор незвичайної системи рукопашного бою та самооборони Олексій Кадочников. Про ...

Хіти тижня. Поляк у Варшаві плюнув в обличчя українцеві (відео)

субота, 20 квітень 2019, 3:00

Польському таксисту загрожує позбавлення волі через образи етнічного характеру. У Варшаві польський таксист плюнув в обличчя українському водієві Убера й облаяв його. За це він може отримати три роки в'язниці за дискримінацію на національному ґрунті. В...