Кіберполіція виявила близько 200 акаунтів, які пропонують дітям суїцидальні групи або примушують надати конфіденційну інформацію про матеріальний стан батьків для подальшого вимагання грошей. Про це на прес-конференції в Києві повідомив начальник київського управління Департаменту кіберполіції Національної поліції України Сергій Кропива, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.
"Станом на сьогоднішній день нами встановлено, заблоковано близько 200 акаунтів, які пропонують суїцидальні групи або займаються фінансовим шахрайством, примушуючи дітей надати певну конфіденційну інформацію про майновий стан батьків, номери їхніх банківських карток тощо", - сказав Кропива.
За його словами, підрозділами кіберполіції проводиться активна робота з ідентифікації кожного такого акаунта, місця його знаходження та встановлення організаторів.
Кропива зауважив, що такі акаунти розповсюджуються шахраями не лише у відомих соціальних мережах, але й на так званих ігрових майданчиках, якими користуються діти в інтернет-мережі. У свою чергу начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП у м.Києві Лариса Зуб повідомила, що впродовж минулого року у столиці було зафіксовано 10 дитячих суїцидів, цього року - 1.
Щоб уникнути негативних наслідків від користування дітьми інтернетом, фахівці радять батькам більше спілкуватися з ними, цікавитися змістом їхніх сторінок у соцмережах тощо.
У Великій Британії допитлива кішка на прізвисько Тіллі влаштувала несподівану подорож, самостійно діставшись потягом із міста Вейбридж (графство Суррей) до Лондона. Про це пише British Bulletin, передають Патріоти України. Як розповів власник домашньої...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA, WBO та IBO в суперважкій вазі Олександр Усик відвідав вечір боксу в Ер-Ріяді, передають Патріоти України. Український боксер спостерігав за поєдинками, однак пішов з арени перед головною подією вечора. У бою зійшлися...