
Губернатор Орловської області Росії Вадим Потомський розповів про поїздку Івана Грозного з Москви в Санкт-Петербург. Відеозапис із прес-конференції в ТАСС, присвяченій встановленню пам'ятника Івану Грозному в Орлі, розмістив інформаційний портал Истоки, повідомляють Патріоти України.
"Іван Грозний одного разу сказав: "Я винен у смерті свого сина, тому що вчасно не віддав його лікарям". Коли вони їхали, в дорозі він і захворів. Вони їхали з Москви в Петербург", - розповів Потомський.
Як зазначають російські журналісти, "в ті часи Петербурга то і не було".
При цьому Вадим Потомський каже: "Історію треба пам'ятати і не дозволяти її нікому переписувати".
Як відомо, Іван IV, прозваний Грозним (1530-1584), - великий князь московський і всієї Русі з 1533 року. Санкт-Петербург був заснований царем Петром I 1703 року.
Нагадаємо, напередодні російський "Первый канал" видав учасників акції проти жорстокості поліцейських у США за шанувальників популярної гри Pokemon Go.
Кабінет Міністрів оновив механізм перерахунку вартості житлово-комунальних послуг. До правил додали норми, які враховують ситуації, коли інфраструктура пошкоджена, а тепло, вода чи інші послуги подаються з порушеннями, передають Патріоти України. Йдеть...
Держава надає деяким категоріям громадян спеціальні соціальні гарантії. Йдеться про нарахування щомісячних додаткових виплат до пенсії та право вийти на "заслужений відпочинок" на кілька років раніше від норми для загального пенсійного віку. Про те, хт...