Масові повернення з Росії та любов до Ізраїлю: Українці все менше їздять до країн СНД

Серед українців, які переїхали до РФ, більшість - пенсіонери

Фото: www.lastrada.by

Громадяни України для подорожей все більше стали вибирати країни Заходу і менше - країни СНД. Лідером за кількістю виїздів українців на постійне місце проживання став Ізраїль. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Державну міграціну службу.

У минулому році з України на ПМЖ виїхали 11345 чоловік, а повернулися лише 1687 українців. При цьому з 2014 року помітна змінена тенденція, яка свідчить про те, що українці все більше зупиняють свій вибір для життя саме в бік країн Європи.

Найпопулярнішим напрямком для виїзду на постійне місце проживання став Ізраїль - в минулому році в цю країну поїхали 2931 осіб.

Друге місце у Росії, куди поїхали 2195 українців. При цьому якщо в Ізраїль виїхали тільки 17 відсотків людей похилого віку, то в РФ понад 55%.

На третій позиції США (1548 осіб), потім - Угорщина (1387 осіб, 1350 з них - пенсіонери) і Німеччина (1079 осіб). Найбільша кількість українців за минулий рік повернулася з Росії, в 2015 в нашу країну приїхали 503 людини.

Росія перестала бути популярною країною і для короткострокових подорожей, хоча ще в 2011-2012 РФ була саме тією країною, куди українці їхали частіше всього. У 2013 і 2014 роках українці найчастіше їздили в Польщу. У 2015 році Польща за кількістю в'їздів українців на 30,4% випереджає Росію - 35,1 мільйона проти 26,9 мільйона.

Відзначимо, в 2015 році громадяни України виїжджали за кордон 23,3 мільйона разів. Це на 700 000 більше, ніж в 2014 році, але на 630 000 менше рекордного показника 2013 року.

Один з тюрми, другий з волі: В Україні затримали шахраїв, які викрали майже 2 млн грн "похоронних"

четвер, 25 червень 2026, 16:46

Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...

Нині це може здивувати: Чому в СРСР соромилися джинсів і яскравого одягу

четвер, 25 червень 2026, 16:37

У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...