
Народний депутат Надія Савченко заявила, що поїхала в "ДНР", щоб звільнити полонених українців. Про це йдеться на сторінці нардепа в Facebook, передають Патріоти України.
Савченко попросила підтримки у всього світу і громадян України.
"Прошу всю Україну підтримати мене, як підтримували мене, коли я була в полоні. Я зараз свідомо пішла на ризик своїм життям, щоб звільнити наших українських полонених і довести гуманітарну складову Мінського процесу до фіналу. Прошу підтримки в України і світу. Мені дуже нелегко, але я борюсь!" - написала нардеп.
У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...