
Окупантський "мер" Шахтарська Олексій Швидкий похвалився тим, як був "тітушкою" у Маріїнському парку та воював у Стрєлкова. Про це Швидкий розповів у інтерв`ю колишньому українському журналісту Олександру Чаленку, який втік до Москви відразу після Євромайдану, передають Патріоти України з посиланням на Depo.Донбас.
Зокрема Швидкий розповів, що до війни працював забійником у шахті та має десять років стажу. Крім того, він сім років займався кікбоксингом. Тож у 2014 році, разом зі спортсменами та колегами-шахтарями, він поїхав звільняти Київ від "майданних фашистів". "Нас спортсменів, міцних молодих хлопців, було приблизно 800 чоловік в Маріїнському парку. Ми 18 лютого дали відсіч майданним фашистам і добили б їх на самому майдані, але організатори антимайдану просто заборонили нам це робити" - поскаржився Швидкий.
Він зазначив, що Янукович та члени "Партії регіонів" були "нерішучими та не віддали наказу знищити майдан". Швидкий запевняє, що "тітушки" були готові до самих рішучих дій.
"Багато хто виступив з тим, що візьмуть відповідальність на себе за те, що рушать далі на майдан. Таких було близько 10 осіб. До кінця лютого там було не більше 1000 людей. Нас - 800. Майданщиків нам розігнати, міцним шахтарським хлопцям, не було б складно.
Але нам це, на жаль, ніхто не дав зробити. У Януковича просто не вистачило сміливості навести порядок. Повірте, на той момент не потрібні були ні військові, ні будь-хто інший" - впевнено заявляє "мер".
Після подій на Майдані Швидкий та його прибічники знайшли себе у лавах бойовиків з угруповання Ігоря Гіркіна (Стрєлкова). за його словами, з 360 найманців, що приїхали туди з ним, наразі живими лишились близько 150.
Втім, і Стрєлков розчарував Швидкого своєю нерішучістю. Тож тепер колишній шахтар продовжує свою кар`єру у політичному колі "республіки".
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...