Сьогодні, о 3.40 невідомі особи кинули кілька пляшок з горючою рідиною в приміщення Мелітопольської міської ради. Розпочато кримінальне провадження. Про це повідомляє ГУ Нацполіціі в Запорізькій області, зазначають Патріоти України.
Як стало відомо, двоє невідомих кинули кілька пляшок з легкозаймистою рідиною в приміщення Мелітопольської міськради, розташоване за адресою вул. Грушевського, .5. В результаті вибиті два вікна, полум'ям пошкоджено вхідні двері. Постраждалих немає.
На місце події терміново прибув глава запорізької поліції Олег Золотоноша та слідчо-оперативна група.
За фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу). Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі. Триває комплекс слідчо-оперативних заходів, спрямованих на встановлення обставин події, особистостей паліїв і їх затримання.
У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...