Емігрантка Олександра із Запоріжжя, яка переїхала в Китай три роки тому, розповіла про незвичайні китайські правилах. Тут для іноземців під забороною мобільний зв’язок, а щоб поїхати в інше місто, необхідно проходити металошукач.
"Якщо вам треба поїхати в сусіднє місто поїздом, вам обов’язково доведеться пройти через металошукач. Також ви повинні будете пропустити свої речі через спеціальний сканер. У метро -схожа система, хоча і не така ретельна", - розповідає вона.
Все це робиться для безпеки пасажирів. І як у всьому світі в літаках - у китайських автобусах і поїздах категорично забороняється перевозити колюча, ріжуче та пожежонебезпечне. І навіть після того, як вас, ваші речі і документи перевірили, ви все одно не можете потрапити на колію. Кожен рейс має свій гейт - вихід, який відкриється тільки тоді, коли поїзд або автобус прибуде.
Більш того, на територію вокзалу може потрапити лише та людина, у якої є квиток, тому тут ніхто нікого не проводжає. Також іноземці не можуть купити сім-карту китайських операторів. Якщо зв’язок необхідний тоді доведеться їхати на чорний ринок. Поговорити з китайцями, не знаючи мови, теж можливо. За словами Олександри, вони розуміють мову жестів краще, ніж англійську.
Очільник Федерації спортивної боротьби Росії Михайло Маміашвілі обматюкав та назвав зрадником албанського борця Чермена Валієва, повідомляють Патріоти України. Інцидент стався під час церемонії нагородження на чемпіонаті Європи з боротьби у Братиславі....
Задачі для тих, хто служить у ТЦК, регулярно змінюють, оскільки деякі військові не витримують тиску під час вручення повісток. Про це розповів 25-річний сержант Олександр Порожнюк, який після поранення на фронті служить у Диканському ТЦК на Полтавщині,...