Методичка для корупціонерів: Журналісти розповіли, куди ховати гроші і як краще тікати

В Україні достатньо персон, аби проілюструвати покрокову інструкцію для чиновників-хабарників.

Методичка для корупціонерів. Фото: comments.ua.

Українські журналісти створили жартівливу методичку для початківця чиновника-хабарника. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на «Сегодня».

Для любителів хабарів і закруток на зиму відмінно піде трилітрова банка. Правда, зберігати її потрібно «по схемі Чауса»: закопавши в землю на власному городі. Але корупціонерам варто пам'ятати: пачка купюр номіналом $100 займає обсяг приблизно 132 см куб. Відповідно в літрову банку поміститься лише $75 тис.

Якщо ви при цьому захоплюєтеся конспірологією в дусі книг Дена Брауна, сміливо будуйте під своїм будинком мережу тунелів. Підозрюваний заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук довів: там відмінно можна розмістити свої давні хрести, раритетні ікони, антикваріат та інші коштовності.

Припустимо, ви не любите брати хабарі, але дуже любите колядувати. Тоді для зберігання «наколядованого» добра цілком підійдуть сміттєві мішки - туди точно влізе близько $2 млн. До речі, метод успішно випробував на собі львівський суддя Ігор Зварич.

Якщо ви звичайний прокурор, але хочете стати діамантовим - насамперед купіть сейф і поставте його в свій кабінет. Саме там можна буде приховати від сторонніх очей всі фамільні коштовності своєї улюбленої бабусі.

Тим, у кого награбовані гроші не влазять ні в мішки, ні в банки, рекомендують вкладати в нерухомість і декор - особняки в стилі бароко, живопис, золоті батони і страуси не тільки скрасять сірі будні, а й доведуть колегам, що ви людина з вишуканим смаком, як у екс-генпрокурора Віктора Пшонки.

Якщо ви все-таки потрапили в руки правосуддя,потрібно поводитися в такий спосіб: на початковому етапі зображайте обурення. Одягніть саму затерту сорочечку, рвіть її на собі в праведному гніві, бийте кулаками в груди і кричіть: «Зрада!».

При погляді на вас відразу повинно бути зрозуміло: ви - жертва режиму. Відростіть щетину (якщо ви чоловік), подбайте про нездоровий коліробличчя і кола під очима (незалежно від статі). Але головне - не забувайте робити сповнені страждань гримаси.

Доведіть, що бути за гратами - непосильна ноша для вашої тендітної душі і здоров'я. Часто втрачайте свідомість. Буде непогано, якщо ви пробудете в відключці половину судового засідання, а ідеально - якщо вас на ношах винесуть із залу суду ще до його закінчення.

Тисніть на жалість, вимагайте більше крапельниць! З ними в суді ви будете здаватися ще більш ніжним і тендітним. Закочуйте очі якомога частіше, ніби натякаючи на те, що ваша смерть вже близько.

Якщо ви успішно втілили всі пункти зі списку, значить, ви готові запросити хороших лікарів. Але тільки світил науки, тих, які здатні виявити загадкову і страшну хворобу. Адже, як відомо, той, хто шукає, завжди знайде.

Виплати сім'ям цивільних, які загинули при захисті України, збільшать: Про яку суму йдеться

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:50

Кабінет міністрів пропонує встановити на рівні закону виплату 15 млн гривень родинам цивільним, які загинули при захисті України від агресії Росії. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передають Патріоти України. Як зазначив Шмигаль, уряд подає...

"Допомагають ЗСУ!": Військовий подякував росіянам, що купують популярну відеоігру

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:03

Військовий, командир відділення 24-ї ОШБр "Айдар" ЗСУ Станіслав Бунятов окремо подякував тим росіянам, котрі вирішують придбати гру "S.T.A.L.K.E.R. 2" та, таким чином, доклались до допомоги Збройним силам України. Про це він написав на своєму Telegram-...