Мільярди на вітер: Space X знищив цілий клас перспективних ракет "Роскосмосу"

Основна причина відмови від розробки надважкої ракети "Ангара" - неконкурентоспроможність і висока вартість польоту ракет.

Ракета "Ангара". Фото: abnews.ru."Роскосмос" відмовився від важкої ракети "Ангара" для запуску пілотованих кораблів і від створення для неї інфраструктури на космодромі Східний, пишуть Патріоти України з посилання на Русского еврея.

Також будуть згорнуті і інші проекти, що знаходяться на стадії реалізації для нових ракет-носіїв. Основна причина - неконкурентоспроможність і висока вартість польоту ракет.

Офіційно вартість запуску РН "Ангара" становить 115 млн дол.
Для порівняння: у Space X вартість запуску Falcon 9 становить менше 50 млн дол.

"Це схоже на кидалово": Ккраїнці масово скаржаться, що обмінники відмовляються приймати долари

п’ятниця, 9 червень 2023, 17:22

В Україні банки та обмінники відмовляються приймати частину купюр. Українці масово скаржаться: під час обміну просять заплатити додаткову комісію у розмірі 10-14%, а деякі банкноти взагалі не беруть. "Це абсолютно нормальна практика – 14% комісії за пр...

Небезпека не минула? Пляжі Хургади закривають для купання та дайвінгу після того, як акула вбила росіянина

п’ятниця, 9 червень 2023, 16:59

8 червня в єгипетському курортному місті Хургада акула напала та з’їла чоловіка живцем поблизу берега. За даними місцевої поліції, загиблий – громадянин Росії. Після нападу акули влада Хургади ввела заборону на купання та водні види спорту на пляжах. Г...