
У центрі Києва міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик і нардеп Сергій Шахов влаштували бійку біля Міненерговугілля, в якій виявився замішаний голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. Відповідне відео в Facebook опублікував Михайло Волинець, на якого поліція склала протокол, передають Патріоти України.
На кадрах можна побачити, що шахтарі пригальмували машину міністра і після словесного конфлікту між ними почалася бійка. Так, в конфлікті виявився замішаний голова Незалежної профспілки гірників України, відтягуючи міністра за комір сорочки, проте правоохоронці розняли чоловіків.
У поліції Києва поки не коментують подію. У Міністерстві, яке очолює Насалик, також заявили журналістам, що "не уповноважені коментувати дану подію".
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...
Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...