
У центрі Києва міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик і нардеп Сергій Шахов влаштували бійку біля Міненерговугілля, в якій виявився замішаний голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. Відповідне відео в Facebook опублікував Михайло Волинець, на якого поліція склала протокол, передають Патріоти України.
На кадрах можна побачити, що шахтарі пригальмували машину міністра і після словесного конфлікту між ними почалася бійка. Так, в конфлікті виявився замішаний голова Незалежної профспілки гірників України, відтягуючи міністра за комір сорочки, проте правоохоронці розняли чоловіків.
У поліції Києва поки не коментують подію. У Міністерстві, яке очолює Насалик, також заявили журналістам, що "не уповноважені коментувати дану подію".
В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю. . Про це свідчать рез...
36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...