Міністр енергетики і нардеп влаштували бійку в центрі Києва (відео)

Шахтарі зупинили машину міністра і після словесного конфлікту між ними почалася бійка.
Ігор Насалик. Фото: Дзеркало тижня.

У центрі Києва міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик і нардеп Сергій Шахов влаштували бійку біля Міненерговугілля, в якій виявився замішаний голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. Відповідне відео в Facebook опублікував Михайло Волинець, на якого поліція склала протокол, передають Патріоти України.

На кадрах можна побачити, що шахтарі пригальмували машину міністра і після словесного конфлікту між ними почалася бійка. Так, в конфлікті виявився замішаний голова Незалежної профспілки гірників України, відтягуючи міністра за комір сорочки, проте правоохоронці розняли чоловіків.

У поліції Києва поки не коментують подію. У Міністерстві, яке очолює Насалик, також заявили журналістам, що "не уповноважені коментувати дану подію".

Готові платити до 80 тис. грн: роботодавці в Україні "полюють" на людей з інвалідністю

субота, 27 червень 2026, 9:44

В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю. . Про це свідчать рез...

Новоявлені Антоній і Клеопатпа: Наталка Денисенко заручилася зі скандальним бойфрендом. Місцем кільцевання обрали знаменитий храм Аполона (фотосесія)

субота, 27 червень 2026, 8:57

36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...