Мочанов віддав свій орден Богдана Хмельницького «кіборгу» (фотофакт)

Волонтер довго не міг перетнутися зі «Спартаком». За той час, що нагорода шукала Героя, Євгену Ареф'єву вже присвоїли свій орден Хмельницького 3-го ступеня, щоправда він його ще поки не отримав.

Орден Богдана Хмельницького. Фото: соцмережі.

Відомий волонтер, гонщик і телеведучий Олексій Мочанов віддав свій орден Богдана Хмельницького 3-го ступеня «кіборгу» Євгену Ареф'єву з позивним «Спартак». Про це розповів волонтер Юрій Бондар на своїй сторінці у соцмережі, передають Патріоти України.

«На прохання Олексія Мочанова нарешті добрався до сусідів і передав його орден Богдана Хмельницького 3-го ступеня підлеглому Майка кіборга з позивним Спартак. Зі Спартаком Мочанов, Хоттабич та оператор Дмитро Степанов були в жовтні 2014 року в новому терміналі Донецького аеропорту», - зазначив волонтер.

Олексій Мочанова давно обіцяв віддати свою нагороду в більш гідні і заслужені солдатські руки, точніше офіцерські. «Солдатів і сержантів у нас нагороджують орденом «За Мужність», чомусь, поділивши Мужність на ступені як вермішель, 1, 2 і 3-ю, а молодша нагорода перед Мужністю, судячи з Вікіпедії, взагалі жіночий орден Княгині Ольги, з розуму нагородний відділ зійшов, давно і надовго!)», - констатував Бондар.

Волонтер довго не міг перетнутися зі «Спартаком». За той час, що нагорода шукала Героя, Євгену Ареф'єву вже присвоїли свій орден Хмельницького 3-го ступеня, щоправда він його ще поки не отримав. «Правда в наших традиціях присвоїли, але сам орден не надіслали, в країні з залізом на ордени напряжонка). Тепер Десантник зможе одягнути на форму орден свого бойового побратима, поки не отримає свій номерний. А орден Мочанова залишиться в підрозділі для заохочення Бійця, якого не помітило вище командування і якого Майк зі Спартаком, Грозою і Чайкою вважатимуть гідним такої нагороди», - додав Юрій Бондар.

Хіти тижня. 26-річна дніпрянка стала на захист своєї матері, яка народина 14-ту дитину (фото)

понеділок, 18 лютий 2019, 0:35

Багато галасу в соцмережах наробила недавня подія, що відбулася в місті Дніпро. 29 січня у матері-героїні Ольги Майгун народилася 14-та дитина. Дівчинку назвали Вірсавія, найстаршій її сестрі вже виповнилося 26 років. Відомо, що Євгенія вже створила св...

Долматинець з серцем: Кілька фото незвичайного собаки

понеділок, 18 лютий 2019, 0:29

Завдяки своєму носу і фото в Інстаграмі, це собачатко стало відоме всьому світу. Для нього господиня створила сторінку в Instagram, до якої вже підписалося 120 тисяч людей. "Скільки б не було фотографій, їх замало, щоб повністю охопити все життя Віллі....