Мочанов віддав свій орден Богдана Хмельницького «кіборгу» (фотофакт)

Волонтер довго не міг перетнутися зі «Спартаком». За той час, що нагорода шукала Героя, Євгену Ареф'єву вже присвоїли свій орден Хмельницького 3-го ступеня, щоправда він його ще поки не отримав.

Орден Богдана Хмельницького. Фото: соцмережі.

Відомий волонтер, гонщик і телеведучий Олексій Мочанов віддав свій орден Богдана Хмельницького 3-го ступеня «кіборгу» Євгену Ареф'єву з позивним «Спартак». Про це розповів волонтер Юрій Бондар на своїй сторінці у соцмережі, передають Патріоти України.

«На прохання Олексія Мочанова нарешті добрався до сусідів і передав його орден Богдана Хмельницького 3-го ступеня підлеглому Майка кіборга з позивним Спартак. Зі Спартаком Мочанов, Хоттабич та оператор Дмитро Степанов були в жовтні 2014 року в новому терміналі Донецького аеропорту», - зазначив волонтер.

Олексій Мочанова давно обіцяв віддати свою нагороду в більш гідні і заслужені солдатські руки, точніше офіцерські. «Солдатів і сержантів у нас нагороджують орденом «За Мужність», чомусь, поділивши Мужність на ступені як вермішель, 1, 2 і 3-ю, а молодша нагорода перед Мужністю, судячи з Вікіпедії, взагалі жіночий орден Княгині Ольги, з розуму нагородний відділ зійшов, давно і надовго!)», - констатував Бондар.

Волонтер довго не міг перетнутися зі «Спартаком». За той час, що нагорода шукала Героя, Євгену Ареф'єву вже присвоїли свій орден Хмельницького 3-го ступеня, щоправда він його ще поки не отримав. «Правда в наших традиціях присвоїли, але сам орден не надіслали, в країні з залізом на ордени напряжонка). Тепер Десантник зможе одягнути на форму орден свого бойового побратима, поки не отримає свій номерний. А орден Мочанова залишиться в підрозділі для заохочення Бійця, якого не помітило вище командування і якого Майк зі Спартаком, Грозою і Чайкою вважатимуть гідним такої нагороди», - додав Юрій Бондар.

Б'є, значить, любить: Російський танцюрист вдарив партнерку кулаком під час змагань

четвер, 22 серпень 2019, 0:00

Партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Організатори помітили це, після чого послідувала дискваліфікація. Повідомляється, що партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Пізніше Паршаков і ...

Хіти тижня. "Отака повага": Стало відомо, скільки виплатять військовим за скасований парад в Києві

середа, 21 серпень 2019, 23:55

Якщо оголошені "300 000 000" поділити на 300 000 бійців скільки виходить? На День Незалежності України військові отримають премію, розмір якої, за деякими даними, для рядових складе від 100 до 300 гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook написав жу...