Моя битва за життя: Волонтер Яна Зінкевич показала вражаючі світлини

Волонтерка оприлюднила фото, які були зроблені взимку 2016 року та влітку 2017 року, чим довела свою нестримну жагу до життя.

Яна Зінкевич. Фото: Радіо ТРЕК.Волонтер, доброволець-медик, командир медичного батальйону "Госпітальєри" Яна Зінкевич показала вражаючі фото, як відновлювалася після серйозної аварії, що сталася у грудні 2015 року. Знімки Зінкевич опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Зазначимо, що волонтерка оприлюднила фото, зроблене взимку 2016 року та влітку 2017 року. На першому – вона перебуває в лікарні, а на другому – потискає руку президенту України Петру Порошенку на відкритті реабілітаційного центру в Сумах.

"Битва за життя. Ці два фото розділяє час, трохи більше року..Зима 2016 року..літо 2017 року. Вердикт лікарів, як ізраїльських, так і українських, що навіть не говорячи про те що мої травми були несумісні з життям, після перенесеної тяжкої операції на хребті, я ніколи не зможу ходити та ніколи не зможу мати діток. Декілька місяців повністю лежача, величезні старання для відновлення, і ось у жовтні 2016 року (опісля того, як виявилося, що я була вагітноюю весь той час при лікуванні), я народила донечку Богдану. А сьогодні, на відкритті реабілітаційного центру в Сумах, зустріч із побратимами, губернатором та президентом – "на своїх двох"!" –написала Зінкевич.

"Ну що ж, перший крок я вже зробила, тому можна вважати що моя реабілітація розпочалася, тому побачимо, що буде далі", – додала волонтерка.

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....

Встигнути на "останній потяг" до цивілізованого світу: На кордоні з Естонією величезні черги охочих залишити РФ (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 21:57

На російсько-естонському кордоні у напрямку Естонії вишикувалася велика черга автомобілів. У мережі публікують відповідні відео, передають Патріоти України. За словами очевидців, всього в черзі 753 транспортні засоби. З них 297 – це легкові автомобілі....