Молода росіянка з Уралу: З'явилися подробиці про жінку, які підірвала себе на КПП у Чечні (фото)

25-річна Карина Спиридонова приїхала на Кавказ із Челябінська.

Карина Спиридонова останнім часом жила у Дагестані. Фото: 24.ru.

У Чечні встановили особу дівчини-смертниці, що підірвала себе в суботу, 17 листопада у КПП в Старопромисловському районі Грозного. Про це повідомляє 24.ru, передають Патріоти України.

За даними російських силовиків, загибла - 25-річна мешканка Чесменського району Челябінської області Карина Спиридонова. Судячи з документів, вона зареєстрована в Чесменському районі, паспорт їй був виданий там же.

При цьому російські ЗМІ інформують, що останнім часом Карина проживала в Дагестані. В даний час силовики встановлюють, чи були у терористки спільники.

"Київ накриє повінь і буде апокаліпсис, якщо монахи підуть": У Лаврі пояснили погрозливі дописи

вівторок, 21 березень 2023, 9:50

В УПЦ МП прокоментували погрозливі дописи у соцмережах про "апокаліпсис у Києві, якщо монахи підуть з Києво-Печерської Лаври". Представника УПЦ МП Климент зазначає, нібито після залишення Лаври монахами у Києві буде велика повінь. Він стверджує, що про...

В Україні змінили правила оформлення одноразової грошової допомоги: Що потрібно знати заявникам

вівторок, 21 березень 2023, 9:25

В Україні спростили процес подання заяв на призначення одноразової допомоги у разі загибелі чи інвалідності військовослужбовців. Про це повідомили у Мінветеранів, передають Патріоти України. Зазначається, що Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до п...