Молода росіянка з Уралу: З'явилися подробиці про жінку, які підірвала себе на КПП у Чечні (фото)

25-річна Карина Спиридонова приїхала на Кавказ із Челябінська.

Карина Спиридонова останнім часом жила у Дагестані. Фото: 24.ru.

У Чечні встановили особу дівчини-смертниці, що підірвала себе в суботу, 17 листопада у КПП в Старопромисловському районі Грозного. Про це повідомляє 24.ru, передають Патріоти України.

За даними російських силовиків, загибла - 25-річна мешканка Чесменського району Челябінської області Карина Спиридонова. Судячи з документів, вона зареєстрована в Чесменському районі, паспорт їй був виданий там же.

При цьому російські ЗМІ інформують, що останнім часом Карина проживала в Дагестані. В даний час силовики встановлюють, чи були у терористки спільники.

Світу загрожує дефіцит пива - виробники напою б'ють на сполох

четвер, 28 вересень 2023, 17:55

У світі назріває глобальна нестача пива, попереджають виробники цього напою. Причиною може стати зміна клімату – що більше зростають середні температури, то сильніше падають врожайність ячменю та якість хмелю. Протягом найближчих 30 років ця тенденція ...

Світом шириться новий варіант коронавірусу "Пірола" - симптоми і ризик для України

четвер, 28 вересень 2023, 17:45

Новий варіант коронавірусу "Пірола" (BA.2.86), який вперше виявили в Ізраїлі, зʼявився в США, Данії та Британії. В Україні його випадків не зареєстровано. Про це повідомив заступник міністра, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, пере...