Монетизувати контент: Facebook почне платити користувачам гроші за інформацію

Керівництво мережі прийшло до такої ідеї після аналізу даних анкети, де користувачі відповідали на питання про варіанти монетизації за допомогою Facebook.

Facebook почне платити користувачам гроші за інформацію. Фото: talks.su.

Адміністрація соціальної мережі Facebook запропонувала користувачам оцінити ймовірність заробляння написанням постів. За інформацією The Verge, ця пропозиція пов'язана з розробкою нових способів монетизації контенту, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Керівництво мережі прийшло до такої ідеї після аналізу даних анкети, де користувачі відповідали на питання про варіанти монетизації за допомогою Facebook.

В опитуванні брали участь тільки верицифіковані користувачі, відібрані адміністрацією сервісу.

В ході опитування потрібно було вказати на можливість заробітку в мережі за рахунок отримання "чайових" від шанувальників, частки від розміщення в своїх постах реклами певних брендів, організації біржі спонсорів, розміщення кнопки прямих пожертв.

Учасники також висловилися з приводу можливої появи в постах кнопки "Заклик до дії", за допомогою якої можна миттєво купити квитки, оформити підписку і зробити інші подібні дії.

"Няша" боится стать "зайчуткой": Собчак жорстко висловилася про новий імідж Поклонської (фото)

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:16

На думку телеведучої, політикиня зараз намагається уникнути зайвої уваги і має на це певні причини. У своєму блозі «Кривава бариня» російська телеведуча Ксенія Собчак уїдливо прокоментувала вбрання «екс-прокурора» анексованого Криму Наталії Поклонської...

Бідна Юля, або "Дєвочка" Мендель vs журналісти: Ветеран української журналістики подав до суду на речницю Зеленського

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:12

Журналіст Данило Яневський подав до суду скаргу на слідчого, який відмовляється розглядати його заяву про протидію журналістській діяльності з боку речниці глави держави Юлії Мендель. Про це Яневський повідомив у Facebook, , зазначають Патріоти України...