Монетизувати контент: Facebook почне платити користувачам гроші за інформацію

Керівництво мережі прийшло до такої ідеї після аналізу даних анкети, де користувачі відповідали на питання про варіанти монетизації за допомогою Facebook.

Facebook почне платити користувачам гроші за інформацію. Фото: talks.su.

Адміністрація соціальної мережі Facebook запропонувала користувачам оцінити ймовірність заробляння написанням постів. За інформацією The Verge, ця пропозиція пов'язана з розробкою нових способів монетизації контенту, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Керівництво мережі прийшло до такої ідеї після аналізу даних анкети, де користувачі відповідали на питання про варіанти монетизації за допомогою Facebook.

В опитуванні брали участь тільки верицифіковані користувачі, відібрані адміністрацією сервісу.

В ході опитування потрібно було вказати на можливість заробітку в мережі за рахунок отримання "чайових" від шанувальників, частки від розміщення в своїх постах реклами певних брендів, організації біржі спонсорів, розміщення кнопки прямих пожертв.

Учасники також висловилися з приводу можливої появи в постах кнопки "Заклик до дії", за допомогою якої можна миттєво купити квитки, оформити підписку і зробити інші подібні дії.

"Вважаємо, що це - популізм": У Зеленського пояснили відмову від військового параду

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:58

На думку Сергія Шефіра, військові паради більше личить проводити країнам на кшталт Росії. Помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір пояснив скасування військового параду на День незалежності тим, що "парад - спосіб показати швидку перемог...

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...