"Москва, спаленная пожаром...": В мережу виклали шокуючі кадри (фото, відео)

Під час пожежі на складі по вул. Амурській, б. 1, корп. 9 загинули семеро пожежників, які були задіяні в її гасінні.

В Москві горіло складське приміщення. Фото: РИА Новости.

В інтернеті з'явилися фотознімки великої смертельної пожежі, що сталася напередодні ввечері в складському приміщенні в районі Гольяново на сході Москви. Зокрема, фото були опубліковані російськими ЗМІ, кореспонденти яких побували на місці пожежі, повідомляють Патріоти України.

Варто підкреслити, що площа пожежі, за даними ЗМІ, склала близько 4 тис. кв. м. Під час гасіння пожежі було втрачено зв'язок відразу з 8 рятувальниками. Мер Москви Сергій Собянін підтвердив трагічний випадок під час гасіння пожежі.

На місце НП прибуло керівництво російського МНС. За інформацією агентства РИА Новости, наслідки пожежі планується ліквідувати в найближчі години. В даний момент рятувальники проводять проливку будівлі.

"Контрацепція - це вбивство": Батьки влаштували "бунт" через підручник "Основи сім'ї" в українських школах (фото)

четвер, 14 листопад 2019, 20:46

Автор курса Адріан Буковинський впевнений, що головне призначення жінки - це народження дітей, а дошлюбні статеві відносини неодмінно ведуть до розставання пари. В Україні батьки обурені новим шкільним підручником для 10-11 класів "Основи сім'ї" Адріан...

"Черницям не можна торкатися котів!": У Києві ігуменя відомого монастиря втрапила у гучний скандал

четвер, 14 листопад 2019, 20:15

Ігуменя Євлампія впевнена, що через пухнастиків нібито можна навести порчу на людей. Ігуменю Вознесенського Флорівського монастиря у Києві Євлампію звинуватили в тому, що та будь-якими способами виганяла котів із території обителі. Хоча перед її призна...