"Моторола - дид захарченка, бабка которого сидела в концлагере Рейкьявика?": У мережі висміяли акцію "Безсмертний полк" в Донецьку (фото)

Ватажок бойовиків Захарченко замість портрета ветерана Другої світової виніс фото терориста Павлова на прізвисько "Моторола", а один з його прихильників ніс поруч зображення Михайла Толстих, відомого як "Гіві".

Чи зрозумів Захарченко, що відбувається навколо нього, невідомо. Фото:соцмережіУ вівторок, 9 травня, в окупованому Донецьку пройшла акція "Безсмертний полк", суть якої полягає в марші з табличками, на яких зображені радянські військові, які брали участь у Другій світовій війні. Про це пише Новое время, передають Патріоти України.

Дану ініціативу вперше в 2011 році запропонували томські журналісти, які відзначили, що з часом в параді Перемоги бере участь все менше ветеранів, і запропонували під час заходів 9 травня нести їх портрети.

Втім, через якийсь час дана акція була взята на озброєння Кремлем і швидко перетворилася в черговий прояв пропаганди. При цьому в проросійській терористичній організації "ДНР" її зрозуміли по-своєму.

Так, в Донецьку ватажок бойовиків Олександр Захарченко замість портрета ветерана Другої світової виніс фото терориста Арсена Павлова на прізвисько "Моторола", а один з його прихильників ніс поруч зображення Михайла Толстих, відомого як "Гіві".

У свою чергу користувачі соцмереж на такі хитрощі "кремлівської маріонетки" відреагували лише насмішками.

Як відомо, терорист "ДНР" Моторола був підірваний в ліфті будинку, а його соратника Гіві підірвали у власному кабінеті. Обидва бойовики були ліквідовані в окупованому Донецьку.

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...

Що буде, коли штучний інтелект досягне сингулярності та чи буде він здатен убити людей: Вчені дали прогноз

вівторок, 30 травень 2023, 0:28

Різноманітні штучні інтелекти (від чат-ботів до нейромереж і автопілотів у авто), які стрімко захоплюють світ, здаються для людства розвагою та чимось, що покращить наше життя у вже недалекому майбутньому. Але, ймовірно, коли ШІ досягне сингулярності, ...