"МВС "продажне", СБУ і ГПУ "байдужі". Для мене тепер партія "Батьківщина" - це партія вбивць моєї дочки. Для мене тепер БПП - це партія вбивць моєї дочки... - батько Гандзюк

Імовірний замовник убивства херсонської активістки Катерини Гандзюк Олексій Левін тісно співпрацював із людьми з Херсонської обласної державної адміністрації, для яких виконував конкретні завдання

Батько загиблої співробітниці Херсонської міськради Катерини Гандзюк Віктор Гандзюк заявив, що замовників убивства його дочки від початку знали в Міністерстві внутрішніх справ України. Про це він сказав 28 січня під час засідання тимчасової слідчої комісії з розслідування вбивства Гандзюк і нападів на активістів, зазначають Патріоти України.


"Я хотів би зробити коротку заяву. Мені важко говорити про смерть моєї єдиної доньки, тому прошу мати повагу до мене, до моєї Каті і не перебивати. У вас було шість місяців, щоб сказати все, що ви думаєте. Шість місяців від нападу на Катю до її смерті, від смерті до сьогодні", – почав він.

За словами Віктора Гандзюка, протягом цього часу друзі його дочки й активісти буквально змушували слідство шукати замовників.

"Замовників знає генпрокурор Юрій Луценко. Замовників знають у СБУ. Я впевнений, що замовників від початку знали й у МВС. Знали й мовчали. І тепер мовчать. Зараз офіційно оголошено в розшук організатора вбивства, кримінального авторитета Москаленка (Олексій Левін. – ред.), який пішов на це вбивство не просто так. Який пішов на це вбивство не з вулиці. Він пішов на це з будівлі Херсонської обласної державної адміністрації, де тісно співпрацював із конкретними людьми, для яких виконував конкретні завдання", – додав він.

У своїй промові Віктор Гандзюк назвав МВС "продажним", а СБУ і Генпрокуратуру "байдужими".

"Мені все одно, як усі ці люди будуть брехати, що в них немає повноважень покарати винних. Байдуже. Я знаю тільки одне: коли організатор убивства... співпрацює з головою Херсонської обласної ради, членом партії "Батьківщина" Владиславом Мангером. Коли кримінальний авторитет тісно співпрацює з головою Херсонської обласної державної адміністрації, партійцем Блоку Петра Порошенка Андрієм Гордєєвим. Коли кримінальний авторитет тісно співпрацює із заступником Гордєєва Євгеном Рищуком – ці люди мають зникнути з політичного горизонту. Вони скомпрометовані назавжди", – сказав батько Катерини Гандзюк.

Він додав, що замовників, організаторів та виконавців убивства буде покарано.

"Для мене тепер партія "Батьківщина" – це партія вбивць моєї дочки. Для мене тепер Блок Петра Порошенка – це партія вбивць моєї дочки... Вірю, що й Петро Порошенко, і Юлія Тимошенко не готові йти на вибори в крові. Вірю, що вони почують біль батька, який утратив єдину дочку, і якомога швидше відмовляться від будь-яких зв'язків із цинічним убивством моєї Каті. Вірю, що вони тут і зараз проведуть межу, покажуть, що є межі, за які заходити не можна", – закінчив батько активістки.

31 липня 2018 року Гандзюк облили сірчаною кислотою в Херсоні. 4 листопада вона померла в одній із київських лікарень.

У серпні було заарештовано ймовірного організатора нападу Сергія Торбіна, Володимира Васяновича, В'ячеслава Вишневського, Віктора Горбунова й Микиту Грабчука, який, за версією слідства, облив активістку кислотою. Вони є учасниками бойових дій на сході України у складі добровольчих формувань.

Васяновича, Вишневського та Горбунова згодом відпустили під домашній арешт.

У листопаді заарештували помічника нардепа від Блоку Петра Порошенка Миколи Паламарчука Ігоря Павловського. Його підозрюють у переданні грошей Торбіну.

У грудні генеральний прокурор України Юрій Луценко назвав кримінального авторитета Олексія Левіна основним фігурантом справи. За словами глави ГПУ, бізнесмен, який відсидів у в'язниці за причетність до нападів і вбивств таксистів у Херсоні, виїхав із країни в день, коли поліція провела перші арешти у справі Гандзюк.

Ремонт техніки за гарантією переводять на нові правила: Кабмін ухвалив рішення

середа, 29 листопад 2023, 10:44

Документи про надання покупцям гаджетів та побутової техніки гарантії на техобслуговування стануть електронними. Продавці більше не будуть зобов'язані заповнювати паперові бланки із мокрими печатками. "Гарантія" на товар оцифровуватиметься та зберігати...

Підвищення пенсій з 1 січня може не відбутися: Експерт вказав на важливий нюанс

середа, 29 листопад 2023, 10:24

У законі про держбюджет на 2024 рік передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 1 січня. Разом з цим зазвичай відбувається автоматичний перерахунок мінімальних пенсій та різних надбавок до них, передають Патріоти України. Юрист Сергій Коробкін зазна...