
Радник міністра МВС Зорян Шкіряк просить не використовувати комуністичну символіку, в тому числі і георгіївські стрічки під час травневих дат, а особливо 8-9 травня. Про це Шкіряк заявив в ході брифінгу, який транслював телеканал 112 Україна, передають Патріоти України.
"Прошу утриматися від використання забороненої комуністичної символіки. В першу чергу – георгіївських стрічок. Це стосується всього періоду, в тому числі 8-9 травня. Під цим знаком терористи захоплювали українські міста і вбивали українських громадян.
З цими стрічками і зараз російські танки і російські чоботи топчуть українську землю. Сьогодні це ознака російського тероризму. Прошу не використовувати цих стрічок під час травневих свят. Це викликає логічну і об'єктивну правильну реакцію в українського патріота і громадянина", - сказав Шкіряк.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...