"Ми не думали, що за цими ідіотами стоїть реальна сила": Активіст з Луганська згадав про початок "Новоросії" (відео)

"Путіна на Донбас покликали алкоголіки", - впевнений він.

Скрін відео

Перші адепти "Новоросії" в Луганську виглядали відверто смішними алкоголіками і не викликали побоювань. Про це розповів активіст луганського "Автомайдану" Олег Філіппов в інтерв'ю Online.ua, інформують Патріоти України.

"Дотепно було бачити обличчя киян, коли ми їх на СБУ привели, а там зі сцени віщають: "Для оборони просимо зібратися всіх тверезих біля входу".

За словами Філіппова, коли знімальна група приїхала до захопленої будівлі СБУ, "а алкаші під шумок вивозять матеріали з будівництва, за будівлею СБУ".

"Ми не те що ставилися до цього з посмішкою... Але не думали, що за цими ідіотами стоїть реальна сила. Ну, правда - там без сліз не глянеш! Не могли повірити, що це може вийти на державний рівень - просто лепрозорій якийсь!" - пригадав він.

Також луганчанин розповів про п'яну жінку на ганку захопленої будівлі ОДА. "Тітка буха каже в мікрофон на ганку захопленої ОДА: "Я не хочу думати про майбутнє!" - зазначив Філіппов.


За його словами, цей вислів можна спокійно зробити девізом "Новоросії" "та на граніті висікти".

"Або ось мадам віщає: "Фашисти хочуть нас вакцинувати. Вони вже вакцину завезли! Не давайте своїх дітей вакцинувати! Вони сказали: "Мужиків всіх знищити, шахти всі закрити, жінок всіх на польові роботи!" - пригадав він.


Оце так: Журналісти закликали військове керівництво замінити речницю ОК Південь

вівторок, 16 квітень 2024, 22:51

Майже сотня журналістів та представників ЗМІ вимагає від військового керівництва замінити керівницю об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталію Гуменюк через «заборону висвітлювати воєнні злочини РФ в зоні її відповідально...

Матір зірки серіалу "Слово пацана" вийшла заміж за воїна ЗСУ

вівторок, 16 квітень 2024, 21:16

Зірка скандального російського серіалу "Слово пацана. Кров на асфальті" Микита Кологривий розповів про те, що його мама живе в Україні і навіть вийшла заміж за воїна ЗСУ, передають Патріоти України. В одному з інтерв'ю він зізнався, що підтримує зв'язо...