"Ми вже пожили і пізнали життя": У центрі Дніпра хлопець з дівчиною скоїли суїцид

Пара прибула в Дніпро з Києва.​

Хлопець та дівчина скоїли самогубство у Дніпрі. Фото: соцмережі.

У місті Дніпро хлопець і дівчина, які приїхали з Києва, вистрибнули з вікна багатоповерхового будинку. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє перший заступник голови Нацполіціі В'ячеслав Аброськін, передають Патріоти України.

Сьогодні, 31 серпня, двоє молодих людей вирішили покінчити життя самогубством, зістрибнувши з балкона багатоповерхівки. Попередньо вони написали записку, в якій йдеться про те, що вони "відчули цей г * ний прекрасний і дивовижний світ" і "вже пожили і пізнали життя". У кімнаті, з якої був здійснений стрибок, на підлозі розкидані троянди, а поруч з тілами лежать пелюстки червоних квітів. Що саме стало причиною самогубства, поки не відомо. На місці зараз працює слідчо-оперативна група. Також відомо про те, що пара прибула в Дніпро з Києва.




Страшна трагедія: Віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор загинула після падіння з 11-го поверху (фото)

четвер, 25 червень 2026, 18:52

Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...

Не було шансів? У Нідерландах уперше провели евтаназію дитині до 12 років

четвер, 25 червень 2026, 18:40

У Нідерландах стався перший випадок евтаназії дитини віком до 12 років після легалізації такої процедури для невиліковно хворих дітей цієї вікової категорії два роки тому. Дитина мала тяжкі захворювання, передають Патріоти України. . Про це повідомила...