"Ми вже пожили і пізнали життя": У центрі Дніпра хлопець з дівчиною скоїли суїцид

Пара прибула в Дніпро з Києва.​

Хлопець та дівчина скоїли самогубство у Дніпрі. Фото: соцмережі.

У місті Дніпро хлопець і дівчина, які приїхали з Києва, вистрибнули з вікна багатоповерхового будинку. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє перший заступник голови Нацполіціі В'ячеслав Аброськін, передають Патріоти України.

Сьогодні, 31 серпня, двоє молодих людей вирішили покінчити життя самогубством, зістрибнувши з балкона багатоповерхівки. Попередньо вони написали записку, в якій йдеться про те, що вони "відчули цей г * ний прекрасний і дивовижний світ" і "вже пожили і пізнали життя". У кімнаті, з якої був здійснений стрибок, на підлозі розкидані троянди, а поруч з тілами лежать пелюстки червоних квітів. Що саме стало причиною самогубства, поки не відомо. На місці зараз працює слідчо-оперативна група. Також відомо про те, що пара прибула в Дніпро з Києва.




Видатний шедевр культури зниклої цивілізації: В Іспанії археологи виявили "колісницю богів" доримської епохи

субота, 27 червень 2026, 22:17

В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...

Робота мрії? У Греції шукають людей, які доглядатимуть за котами на острові

субота, 27 червень 2026, 22:03

На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...