
Сьогодні, 31 серпня, двоє молодих людей вирішили покінчити життя самогубством, зістрибнувши з балкона багатоповерхівки. Попередньо вони написали записку, в якій йдеться про те, що вони "відчули цей г * ний прекрасний і дивовижний світ" і "вже пожили і пізнали життя". У кімнаті, з якої був здійснений стрибок, на підлозі розкидані троянди, а поруч з тілами лежать пелюстки червоних квітів. Що саме стало причиною самогубства, поки не відомо. На місці зараз працює слідчо-оперативна група. Також відомо про те, що пара прибула в Дніпро з Києва.



Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...