
Сьогодні, 31 серпня, двоє молодих людей вирішили покінчити життя самогубством, зістрибнувши з балкона багатоповерхівки. Попередньо вони написали записку, в якій йдеться про те, що вони "відчули цей г * ний прекрасний і дивовижний світ" і "вже пожили і пізнали життя". У кімнаті, з якої був здійснений стрибок, на підлозі розкидані троянди, а поруч з тілами лежать пелюстки червоних квітів. Що саме стало причиною самогубства, поки не відомо. На місці зараз працює слідчо-оперативна група. Також відомо про те, що пара прибула в Дніпро з Києва.



Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...