"Ми ж засуджували фашизм!": На "Інтері" оскаржать штраф за концерт до Дня Перемоги

За словами представників Інтера, концерт мав показати роль України у важливому історичному етапі перемоги над злочинною політикою ідеологів смерті.

Телеканал "Інтер" вважає себе невинною жертвою. Фото: 112 Україна.

Керівництво Інтера не погоджується з аргументами Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, який зобов'язав телеканал заплатити штраф в сумі 4 млн 46 тис грн за трансляцію програми "Перемога. Одна на всіх"! 9 травня 2018 року. Як повідомляють представники Інтера, адвокати мовника будуть вирішувати це питання в судовому порядку, передають Патріоти України.

Зазначається, що 22-23 травня на телеканалі була проведена позапланова перевірка, яка не виявила ніяких порушень законодавства в сітці мовлення. "В акті перевірки комісія Нацради навела кілька цитат з програми. Всі вони пов'язані виключно з засудженням нацизму як прояву фашизму ... Телеканал" Інтер "буде захищати інтереси своїх телеглядачів і оскаржить рішення Нацради в судовому порядку", - обіцяє телеканал.
За словами представників Інтера, концерт мав на меті засудити нацизм і фашизм і показати роль України в цьому важливому історичному етапі перемоги над злочинною політикою ідеологів смерті. Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України оштрафувала телеканал Інтер на 4,046 млн гривень (близько $ 155 тис.) За трансляцію концерту "Перемога. Одна на всіх" до 9 Травня.

У небі над Гаваями з'явилась моторошна синя спіраль. Науковці з'ясувували природу явища. Версія про НЛО виявилась не такою вже безглуздою

четвер, 2 лютий 2023, 13:05

Скоріш за все мало місце активність космічного апарату, до кінця не зрозуміло якого. Однак є припущення. Вчені з’ясували, що моторошна спіраль, яку раніше в січні зафіксував гігантський телескоп у небі над Гаваями, була спричинена не інопланетянами, а ...

"Хто в окопах з ваших батьків? Ви самі чому тут?!": Викладачка київського вишу "відправила" студентів на фронт через мову (відео)

четвер, 2 лютий 2023, 13:00

У Державному торговельно-економічному університеті спалахнув мовний скандал. Викладачка "відправила" студентів та їхніх батьків через мову на фронт. Так, у мережі оприлюднили відео, на якому викладачка київського вишу починає пару російською. Натомість...