"Ми ж засуджували фашизм!": На "Інтері" оскаржать штраф за концерт до Дня Перемоги

За словами представників Інтера, концерт мав показати роль України у важливому історичному етапі перемоги над злочинною політикою ідеологів смерті.

Телеканал "Інтер" вважає себе невинною жертвою. Фото: 112 Україна.

Керівництво Інтера не погоджується з аргументами Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, який зобов'язав телеканал заплатити штраф в сумі 4 млн 46 тис грн за трансляцію програми "Перемога. Одна на всіх"! 9 травня 2018 року. Як повідомляють представники Інтера, адвокати мовника будуть вирішувати це питання в судовому порядку, передають Патріоти України.

Зазначається, що 22-23 травня на телеканалі була проведена позапланова перевірка, яка не виявила ніяких порушень законодавства в сітці мовлення. "В акті перевірки комісія Нацради навела кілька цитат з програми. Всі вони пов'язані виключно з засудженням нацизму як прояву фашизму ... Телеканал" Інтер "буде захищати інтереси своїх телеглядачів і оскаржить рішення Нацради в судовому порядку", - обіцяє телеканал.
За словами представників Інтера, концерт мав на меті засудити нацизм і фашизм і показати роль України в цьому важливому історичному етапі перемоги над злочинною політикою ідеологів смерті. Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України оштрафувала телеканал Інтер на 4,046 млн гривень (близько $ 155 тис.) За трансляцію концерту "Перемога. Одна на всіх" до 9 Травня.

Так починалась цивілізація: Де знаходиться найстаріша будівля світу, найстарішого мегаполісу віком в десять тисячоліть (фото)

вівторок, 30 травень 2023, 4:20

Протомісто проіснувало близька двох тисячоліть, і в кращі часи налічувало до 8 000 мешканців. При тому, що на більшій частині Євразії тих часів в поселеннях жило як правило по 100–150 осіб. Розписані стіни, одомашнені тварини, дивовижні статуетки та ін...

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...