"Милий дідусь з добрими очима": У Росії пенсіонер через георгіївську стрічку зарізав молодика (фото)

Вбивці на час слідства обрали запобіжний захід - два місяці під домашнім арештом.

Фото: Комсомольская правда

У Пермі в РФ літній чоловік убив 26-річного хлопця, який вимагав зняти георгіївську стрічку. Про це повідомляє "Комсомольська правда", інформують Патріоти України.

Відзначається, що трагедія сталася увечері 8 травня. За словами очевидців, молодий чоловік поводився неадекватно і буквально кидався на перехожих.

"Хлопець йшов по дорозі з пляшкою пива, сварився матом і ображав людей, які проходили повз. Потім у нього стався цей конфлікт з двома літніми чоловіками", - розповів один зі свідків інциденту.

Видання уточнює, що хлопець нібито прив'язався до чоловіків і вимагав зняти георгіївську стрічку, приколоту до грудей, після чого кинувся на них з кулаками.

У цей момент пенсіонер дістав з кишені ніж і вдарив хлопця в шию. Після чого нападник і його товариш швидким кроком зникли з місця злочину.

Дівчина, на очах якої все сталося, викликала поліцію і "швидку", але 26-річний хлопець помер до приїзду лікарів. Причина смерті - колото-різане поранення шиї.

Як стало відомо незабаром, випадковим вбивцею виявився 66-річний пенсіонер. Йому було обрано запобіжний захід - два місяці, поки триває слідство, він буде перебувати під домашнім арештом. "Я дуже шкодую, що це сталося", - заявив на суді пенсіонер.

Журналісти додають, що чоловік зовсім не схожий на вбивцю - "милий дідусь з добрими очима". У нього дві дорослі дочки-близнюки, є онуки.

Хіти тижня. "То, что для украинцев - девиантное, для русских - норма. И так было всегда. В любое время, год, столетие",- Степова

середа, 23 січень 2019, 2:00

У всіх країнах вбивають, крадуть, обманюють, п'ють, б'ють. Однак важливо жити в країні, де девіантних людей мінімум, і править світ порядку, моралі, закону і людяності. "Когда-то давно, в долыныэровские времена, мы из Свердловска, Луганской области, со...

Хіти тижня. "Давайте поговорим об окружении Порошенко, о котором лично знаем. По делам и поступкам. Только лично", - Донік

середа, 23 січень 2019, 1:00

Вот я - человек, который доверяет своим глазам, доверяет фактам и людям, по результатам и делам. Причем не тому что пишут или рассказывают, собравшиеся в пугливые стайки, обиженные и недолюбленные. И не тому, что пишут, в восхвалительно-оргазмирующем к...