
У Києві в одній із дитячих поліклінік люди затримали і передали правоохоронцям двох циганок, які обкрадали жителів міста. Про це повідомляє "Київ оперативний" на сторінці в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.
Як наголошується, одна з них відволікала, а інша крала гроші й телефони з сумок. "На одну з них натрапила я, але вчасно зреагував мій чоловік. Він затримав їх на місці і викликав поліцію. Приїхали з карного розшуку і забрали", - розповіла мешканка Києва.

До слова, злодійки не вперше подаються в розшук, але все одно продовжують працювати.

У коментарях до повідомлення українці зазначають, що поліція з подібними злодійками не справляється: "Вони скрізь, наживаються на чужому горі. Вчора в Інституті ендокринології, готуючись до операції, виходжу з кабінету УЗД сидить і щось шепоче, типу ви пройшли УЗД і давай там мурмур.....а залізничний вокзал, ось там зараз повний колапс, їх сила-силенна, відкрито працюють. Поліція нічого зробити не може, відповідь: вони громадяни України......".

Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...