"На чужому горі наживаються": У Києві спіймали на гарячому злодійок-циганок у дитячій поліклініці (фото)

Одна з циганок відволікала людей, а інша крала гроші й телефони з сумок.

Поліція нічого не може зробити із злодійками? Ілюстрація: РБК.

У Києві в одній із дитячих поліклінік люди затримали і передали правоохоронцям двох циганок, які обкрадали жителів міста. Про це повідомляє "Київ оперативний" на сторінці в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

Як наголошується, одна з них відволікала, а інша крала гроші й телефони з сумок. "На одну з них натрапила я, але вчасно зреагував мій чоловік. Він затримав їх на місці і викликав поліцію. Приїхали з карного розшуку і забрали", - розповіла мешканка Києва.

До слова, злодійки не вперше подаються в розшук, але все одно продовжують працювати.

У коментарях до повідомлення українці зазначають, що поліція з подібними злодійками не справляється: "Вони скрізь, наживаються на чужому горі. Вчора в Інституті ендокринології, готуючись до операції, виходжу з кабінету УЗД сидить і щось шепоче, типу ви пройшли УЗД і давай там мурмур.....а залізничний вокзал, ось там зараз повний колапс, їх сила-силенна, відкрито працюють. Поліція нічого зробити не може, відповідь: вони громадяни України......".

Нюанси нового закону: Коли і за який термін військовозобов’язані мають пройти ВЛК

понеділок, 20 травень 2024, 17:59

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію. Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим...

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...