На кладовищі в Ірпіні горіли могили загиблих бійців АТО (фото)

Члени Ради АТО заявили, що даний інцидент - не акт вандалізму, а випадковість.

Спалені могили загиблих бійців АТО. Фото: Фейсбук.

В Ірпені, що на Київщині, згоріли могили бійців АТО. 27 травня на кладовищі виявили дві вщент спалені могили - місця останнього спочинку Василя Панасенка та Олега Цапка. Про це повідомляє Інформаційне агентство ITV, передають Патріоти України.

Члени Ради АТО, що виїхали на місце, з'ясували, що на могилах було багато пластикових лампадок і сухих квітів - саме й вони спричинили загоряння. На разі на могилах Героїв прибрали.

Рада учасників АТО та сім'ї загиблих хлопців закликають не залишати на могилах пластикові лампадки.

Варто зазначити, що багато користувачів побачили в цій події акт вандалізму:

"На кладовищі в Ірпені вандали спалили могили бійців АТО", - написав на своїй сторінці в Фейсбуці Alex Ukrop.

Люди просто не повірили, що пластикові лампадки, які щороку масово приносять на кладовище, могли спричинити таке згарище, і що дивно - саме на могилах загиблих бійців.


"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...

"Некрасиво нападати на іншу країну": У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:14

В американському Цинциннаті вболівальницю з українським прапором змусили залишити трибуни тенісного турніру WTA 1000 під час матчу між росіянками Анною Калінською та Анастасією Потаповою. Про це повідомив журналіст Бен Ротенберг у своєму Twitter-акаунт...