
Акушер-гінеколог Наталія Левчук із Миколаєва, що на Львівщині, через недбальство якої загинула 36-річна породілля, уникла затримання у в’язниці. Про це повідомляє "Високий замок", передають Патріоти України.
Цей випадок стався ще 6 років тому. Як стає зрозуміло з матеріалів слідства, акушер-гінеколог Левчук не встановила точного діагнозу і причини масивної післяпологової кровотечі у 36-річної Наталії Гірник.
Тому вона неправильно надавала допомогу, запізно викликала підмогу, своєчасно не повідомила про цей випадок керівництву пологового будинку, що призвело до смерті вагітної.

Своєї вини у смерті жінки лікарка не вбачає. Ба більше – поклала вину на покійну жінку.
Гучний судовий процес тривав рік. Зважаючи на висновки експертів і показання свідків, лікарку визнали винною і постановили позбавити її волі строком на два роки.
Однак від відбуття покарання суд звільнив жінку – у зв’язку зі збігом строку притягнення до кримінальної відповідальності.
Горе-лікар має компенсувати потерпілим – матері покійної та двом дітям, круглим сиротам, які залишилися під опікою престарілих дідуся-бабусі, – по 70 тисяч грн за завдану моральну шкоду.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...